Netflix Netflix dizi önerisi

batuhan3707

Hectopat
Sherlock Holmes ve Sex Education'ı bitirdim ve şuan Peaky Blinders izliyorum. Sex Education gibi eğlenceli ve izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız sürükleyici bir dizi öneriniz var mı?

Ne alaka? Türünün en iyi örneklerinden birisi bahsi geçen yapım :) Biraz sinematografi hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim :) Ek olarak 5 dizi tavsiye edebilirseniz gençlik, drama anlamında o "GENİŞ" ve "EŞSİZ" bilgilerinizden yararlanalım.
''En başarılı yapım'' ile ''Türünün en başarılı yapımı'' aynı şey değildir. Ben yazdığınıza istinaden böyle bir şey yazdım.

''En başarılı yapım'' ile ''Türünün en başarılı yapımı'' aynı şey değildir. Ben yazdığınıza istinaden böyle bir şey yazdım.
Sana mı kaldı insanların öznel bir şekilde beğendiği dizileri seçmek? Adam kendi fikrini belirtmiş zaten. İzlemediği bir diziyle nasıl kıyaslasın. İzledikleri arasında en keyif aldığı odur veya onlarına arasına girmiştir söylemiştir.

Bazen öyle yorum yapmak için konuşuluyor ki soguyorum su ortamdan.

"Sex Education" son yıllarda izlediğim en başarılı yapım olmuş açıkçası. "Thirteen Reasons Why" güzeldir. "You" daha izlemedim ama hakkında ilginç yorumlar okudum.
Aynen bende beğendim baya. Saçma sapan cinsel sahneler vardır diye önyargım vardı ondan geç başladım. Önyargılarımı kırdı geçti valla baya eğlenceli bi dizi olmuş.

Dizi serileri kategoriye göre ödüllendiriler ve değerlendirilir.
Benim değerlendirme kriterlerime göre öyle. Karakterler ve karakter detayları, hikaye, hikaye işleyişi, hikaye çeşitliliği, daha önce bu konuyu işleyen bir yapıma denk gelmemiş olmamda etkisi oldu, hikayenin geçtiği kasaba ve sanatsal yönetmeninin bunu kullanması gibi etkenler bu fikri ortaya çıkardı. Sen onu bunu bırak son 3 4 yılda daha başarılı gençlik ve dram kategorisinde dizi yaz bana. İçinde "HAYAT" olan yani bilim kurgu olmadan sadece gerçeklerin olduğu bir seri söyle.

Son düzenleme:
Sex educationın yeni sezonu ne zaman gelecek bende merak ediyorum, gece başladım sabah bitirdim.
• YOU(Benzer)
• The OA(Geçen yaz izlemiştim, yakında 2. sezonu gelecek, fazla kafa yorabiliyor dikkatli izle)
• Peaky Blinders
• Body Guard
• Black Mirror

• The 100
  • Gotham
  • Dark
  • The Punisher
  • %3
  • Stranger Things
  • Black Mirror
  • Tidelands
  • Limitless
  • Sense 8
  • Lucifer
  • The Rain
  • Titans
  • BoJack Horseman
  • Altered Carbon
  • Mis Fist
  • Z Nation
  • Grimm
  • Bodyguard
  • Tepedeki Ev

Tamamı okumadım yorumların fakat geçen gece tek oturuşta Dogs of Berlin'in 1. sezonunu bitirdim, 2. sezon ne zaman gelir bilinmez fakat öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı