Netflix Netflix Film Açılmıyor

B.B.

Decapat
Yer
Bitchfield, England
Arkadaşlar Netflix üzerinden Organize İşler 2'yi izlemek istiyorum ancak film bir türlü açılmıyor, başka bir filmi veya diziyi açınca direkt açılıyor ama Organize İşler 2'yi açınca sürekli yüklenme ekranında kalıyor. Ve bu sorun yaklaşık üç gündür devam ediyor.

Kesinlikle internetimde bir sorun yok, VPN falanda kullanmıyorum sorunun Netflix'te olduğunu düşünüyorum. Buna benzer bir sorun yaşayan var mı? Arkadaşlar sorunu nasıl çözebilirim?

Sorunun sadece o filme özel olduğunu düşünmeye başladım çünkü başka bir yapım (dizi, film, belgesel) sorunsuz şekilde açılıyor, Organize İşler 2'yi ne zaman açmaya çalışsam açılmıyor. Uzun süre bekleyince sadece 1-2 defa açmayı başardım ama film başlayalı 2-3 dakika olduğunda donmaya başladı.

Bende de ilk yüklendiği gün benzer bir şey olmuştu. Özellikle o film bir türlü yüksek görüntü kalitesine çıkmıyordu. Diğer içeriklerde ve internette problem olmamasına rağmen Organize İşler 2 düşük kalitede ve geç açılmıştı. Bence bu filmle ilgili sistemsel bir sorun var Netflix'te.

Şu film ne çekti yahu! Başına gelmeyen kalmadı. 😅

Bende de ilk yüklendiği gün benzer bir şey olmuştu. Özellikle o film bir türlü yüksek görüntü kalitesine çıkmıyordu. Diğer içeriklerde ve internette problem olmamasına rağmen Organize İşler 2 düşük kalitede ve geç açılmıştı. Bence bu filmle ilgili sistemsel bir sorun var Netflix'te.

Şu film ne çekti yahu! Başına gelmeyen kalmadı. 😅
Bende zaten artık filmle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum, açılsa bile 3 dakika sonra donuyor ve dediğiniz gibi düşük kalitede açılıyor. Ancak diğer içerikleri donmadan yüksek kalitede izleyebiliyorum.

Sizin için Film'i açmayı denedim açıldı, ileri falan sardım kalite düşmeden oynattı. Şu an bende sorun yok, belki sizin İnternet sağlayıcınız da falan sorun olabilir.
Dediğim gibi hiç sanmıyorum o film hariç her içeriği takılmadan ve yüksek kalitede izleyebiliyorum, ve sorun üç gündür devam ediyor nedenini anlamadım, filmi açmayı sanırım en son 1 saat (belki daha fazla) önce denemiştim.
Az sonra yine bakacağım.

Ekleme: Filmi açmayı başardım ve normal sorunsuz şekilde açıldı, şuan için bir problem gözükmüyor. Ama daha önce neden böyle bir sorun yaşadım anlamış değilim. 3 gündür bu filmi açmaya çalışıyordum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı