Netflix Netflix Film/Dizi önerisi

Prison Break bir muhendisin abisini kurtarmak için hapise girisi ve devaminda olusan olaylari ve firarini anlatiyor Breaking Bad ise kanser olan bir kimya hocasinin ailesinin refahi için karanlik islere bulasmasini anlatiyor.

Hocam film olarak the old guard( sanırsam ismi buydu) güzel tercih olabilir. Filmin konusu ölümsüzlük üzerine fakat bu ölümsüzlüğü başka perspektifden anlatıyor. Neyse spoiler e girmez umarım bu. Ama hoşuma gitti benim yeni cıkmış bir filmdir. Dizi olarak the hundred önerebilirim. Toplam adındanda anlaya bileceğiniz gibi 100 bölüm. Ve bu yüz bölümün çoğu bölümü dolu dolu geçiyor. Ama bazı ciddi mantık hataları var. Spoiler ver miyim görürsünüz izledikçe. Öyle hata aramak için dizi film izleyen birisi değilim fakat yine de bariz gözüküyor. Genel olarak ben bilim kurgu türünü seviyorum ondan bilim kurguya yönelik öneri yaptım. Keyifli seyirler dilerim.

Son düzenleme:
Dizi olarak House of Card, Star Trek: Discovery, The OA, You, CAOS, Dynasty, Deadly Class ve Ratched'ı önerebilirim.

Film olarak Call Me By Your Name, Başlangıç, *Marriage Story*, Azınlık Raporu, 2001: Uzay Yolu Macerası, The Devil All The Time, V, Valerian, Happy Death Day 1 ve 2, Blade Runner, The Cloverfield Paradox, Fantastik Canavarlar Serisini, Ultraviolet ve The Usual Suspects'i önerebilirim.

Geri
Yukarı