Netflix Netflix film sonları

Unaxpre

Kilopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Netflix film sonları mı yapamıyor yoksa ben mi anlamıyorum? O kadar kendi çektiği filmlerini izledim hepsinin finali çok saçma alakasız ucu açık bir biçimde bitti. En son Platform'u izledim onda bile ucu açık bitti, bird box izledim o konuyu en son saçma bir yere bağladılar. Cargo izledim o da aynı şekilde. Daha da var aklıma gelmedi şu an. Giriş ve gelişme var ama sonuç ( bence ) yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu durmadan çevremde dile getiriyorum. Onlar da beyin yakan filmler diyorlar. Platform aslında başka bir şeyi anlatıyormuş, o yüzden öyle bitiyormuş diyorlar. Tamam, doğru başka bir şey anlatıyorlar ama öyle de bitmesin istiyorum ben.

Bence film çok tutarsa 2. filmi de çekeriz diye ucu açık bırakıyorlar :D

Ben de aynı sorunu durmadan çevremde dile getiriyorum. Onlar da beyin yakan filmler diyorlar. Platform aslında başka bir şeyi anlatıyormuş, o yüzden öyle bitiyormuş diyorlar. Tamam, doğru başka bir şey anlatıyorlar ama öyle de bitmesin istiyorum ben.

Bence film çok tutarsa 2. filmi de çekeriz diye ucu açık bırakıyorlar :D
Yalnız değilmişim 😂

Finali güzel olan çoğu şey masterpiece oluyor genelde. Anladığım kadarıyla böyle. Herhalde final yapımı sektördeki en zor şeylerden biri olsa gerek.

Bence de. Ama çok da anlamsız bir şey değil. Hani izleyicinin o içerikten tatmin kalmasını çok etkiliyor bence. Hani izleyici mesela izlediği içeriği beğenir ve izler ve finaline geldiğinde eğer final anlamsız, karışık veya bitmemiş şekilde biterse izleyici diziden tatmin ayrılamaz. Şöyle de denilebilir, içerik ana yemekse final tatlıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı