Netflix görüntü bulanık

Gourbel

Hectopat
Daha fazla  
Son sürüm paketi kullanıyorum. İnternetimde de bir sıkıntı yok fakat bu görüntü kalitesi nedir böyle? En yeni dizilerde bile maksimum 720p izleyebiliyorum. 1080p herhangi bir şey izleyemedim daha. Sorun nedir?

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'da bulunan resmi uygulamadan izlemeyi dener misiniz? Tarayıcı ile ilgili bir durum olabilir.

Burası web tarayıcı mı, Netflix uygulaması mı? Desteklenen çözünürlükler bunlara göre de şekilleniyor. Chrome'dan izliyorsanız 720p'yi geçemezsiniz. Edge ya da uygulamayı kullanırsanız 4K izleyebilirsiniz.

Burası web tarayıcı mı, Netflix uygulaması mı? Desteklenen çözünürlükler bunlara göre de şekilleniyor. Chrome'dan izliyorsanız 720p'yi geçemezsiniz. Edge ya da uygulamayı kullanırsanız 4K izleyebilirsiniz.
Tarayıcıdan izliyor, ilk ekran görüntüsündeki bildirimde görülüyor. Uygulamadaki oynatıcı da böyle değil.
Muhtemelen tarayıcıdan izlediği için 720p alıyor. Store uygulaması ile çözeceğini düşünüyorum.

Uygulamasını indirip dene web tarayıcılarda bende bazen sıkıntı yaşıyorum.
Tarayıcıdan izliyor, ilk ekran görüntüsündeki bildirimde görülüyor. Uygulamadaki oynatıcı da böyle değil.
Muhtemelen tarayıcıdan izlediği için 720p alıyor. Store uygulaması ile çözeceğini düşünüyorum.
Lightshot ile netflix'ten görüntü alınca ekran siyah oluyor otomatik. Ama dediğiniz doğruymuş, 1080p izleyebiliyorum artık sağolun hepiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    95,4 KB · Görüntüleme: 60

Yeni konular

Geri
Yukarı