Netflix Netflix görüntüsü çamur gibi

mesutc4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Widevine L3 idi, yine forumdan öğrenerek L1 yaptım. HDR konusunda iyleşececeğini düşündüö fakat görüntü daha da kötüleşti. Eski hali olan L3'e nasıl getirebilirim? Cihazım POCO F3 global ROM.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-23-00-00-43-490_com.netflix.mediaclient.jpg
    Screenshot_2022-05-23-00-00-43-490_com.netflix.mediaclient.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 87
WideVine L1 ve Full HD görüntü kalitesine sahipseniz kaliteli bir görüntü elde etmeniz gerekir. Görüntü hâlen kötüyse yeterli internet hızına sahip olmayabilirsiniz. Ayrıca içerik kalitesinin Full HD hâle gelmesi için yayın sırasında bir süre beklemeniz gerekebilir.

Widevine L1 ve Full HD görüntü kalitesine sahipseniz kaliteli bir görüntü elde etmeniz gerekir. Görüntü hâlen kötüyse yeterli internet hızına sahip olmayabilirsiniz. Ayrıca içerik kalitesinin Full HD hâle gelmesi için yayın sırasında bir süre beklemeniz gerekebilir.

Mobil verideyim ve dediğiniz gibi çok bekledim, görüntü değil de renkler görüntüyü çamur gibi yapıyor. Renkler sürekli değişiyor, paketim 4K+HDR olan paket.

Mobil verideyim ve dediğiniz gibi çok bekledim, görüntü değil de renkler görüntüyü çamur gibi yapıyor. Renkler sürekli değişiyor, paketim 4K+HDR olan paket.
Ayarlarda hücresel veri kullanımı ayarını otomatikten maksimum veriye çekip deneyebilir misiniz? Çok internet yer ama kalite düzelir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı