Netflix Güncellemeden sonra Kumdanda çalışmıyor

Shacola

Hectopat
SAMSUNG UE40F8000S televizyonumda dün bir netflix güncellemesi oldu, uygulamaya girdiğimde aşağı yukarı vs hiçbirşey çalışmıyor, hesaptanda çıkmış. Çıkış tuşuna bastığımda evet'e bile götüremiyorum sağ sol ile. Yani kumanda çalışıyor, fakat sorun nedir burda?

Güncelleme ile modelin Netflix'e uyumu bitmiş olabilir mi? Benim UE40ES5500 modelde 2 yıldır, hatta belki daha fazladır modelin yeni sürümlere uyumsuzluğu yüzünden Youtube yok! Bein Connect'de ses tuşları asla kumanda etmiyor ve Netflix arayüzü de eski sürüm, her an o da gidebilir. İşletim sistemi aynı kalırken uygulamaların güncellenmesinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Belki de öyledir ama eski sürüme nasıl alacağım, eski sürümü de kullanmıştım sadece tamamen ingilizceydi, yani bunda çalışmayacaksa eskiye nasıl alabilirim?

Bilsem ben de Youtube'u düzelteceğim ama bilmiyorum maalesef 😕 , emin değilim ama galiba onun bir yolu yok. Sadece sorununu ne olabileceği hakkında fikir yürütmek için yazdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı