Netflix İçerikleri Artık Çevrimdışı İzlenebilecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Netflix’i artık çevrimdışı olarak da izleyebilmek mümkün, üstelik ek ücret ödemek gerekmiyor. Netflix, artık bazı içeriklerin internet bağlantısı olmadan da çevrimdışı izlenebileceğini açıkladı. Bugünden itibaren, bazı filmleri ve TV şovlarını indirebilir, uçakta veya internet erişiminin kısıtlı olduğu bir yerde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet için ekstra bir ücret ödemek gerekmiyor. Bu özellik, iOS ve Android telefonlar […]

Netflix İçerikleri Artık Çevrimdışı İzlenebilecek Technopat

Daha fazlası...

Bizim hesapta 4 kişilik ben arkadaşın profilinden giriyorum ben filmi indire bastığım zaman onunda telefonuna iner mi ? Onu merak ettim

İnmez. Ama çoklu hesap kullanmayın. (Bir hesabı çoklu kullanmayın.) Bu suça giriyor. Yine de siz bilirsiniz. Spotify'da da böyledir. Suçu kastetmiyorum. Yalnızca indirme talimatının verildiği cihazın deposu baz alınır. Offline prosedürü bulut hesaplara endeksli bir şekilde çalışıyor olsa idi dediğiniz gibi bir karışıklık çıkabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı