Netflix Kayıtlı Kartı İptal Etme

Kartı iptal ettirmek istiyorsan bankan ile görüşmen gerekiyor, kart bilgilerini Netflix hesabından silmek için Netflix müşteri hizmetleriyle görüş hesabının çalındığını anlat, hesabı sana geri verebilir veya kartını sistemden silip bloke edebilirler.

Kartı iptal ettirmek istiyorsan bankan ile konuş ama bence gerek yok. Çünkü Netflix hesabında kartın tüm bilgileri gözükmüyor. Hesabını çalan kişinin kartından bir şey yapması çok zor.

Kartı iptal ettirmek istiyorsan bankan ile konuş ama bence gerek yok. Çünkü Netflix hesabında kartın tüm bilgileri gözükmüyor. Hesabını çalan kişinin kartından bir şey yapması çok zor.
Evet, kartı kapatmaya gerek yok ama hesabı geri alması veya Netflix ile görüşüp kartını bloke ettirmesi gerekiyor, aynı olay benim de başıma geldi kredi kartı faturamda 65TL Netflix ücreti gördüğümde hesabımın çalındığını anladım, çalan kişinin Hollanda'da Netflix hesabımı aktif edip kullanıldığını gördüm, Netflix'e durumu anlattığımda hemen iade yapıp kartımı ve hesabımı sistemden sildiler.

Arkadaşlar, konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, bir kişi hesaba girdiğine çalan denmesi bence yanlış, Amerika'da Netflix ticaretini yapıyorlar, yani o adam gerçek, güvenilir kendi ait sanıp birinde almış olabilir, bu hesabı başkası crackleyip yaymış olabilir. Başıma gelmiş olaylar anlatmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı