Netflix minnoşlar'ı kataloğundan çıkardı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 661148
Az önce ekran görüntüsü aldım, kontrol edebilir misiniz?

@Salih METİN geldiğine göre LGBT hakkında konuşabiliriz, bugün hangi konuya haddiniz olmadan karışmak isterdiniz Salih bey? Konu çok fazla homofobik dolmuş, benim hatam hepinizi göz ardı etmem gerekiyordu.
Terbiyeni takın. Benim attığım ifadeler, yazdığım mesajlar kendi "FİKRİM". Bence siz önce haddinizi bilin...

Bu arada sürekli LGBT lanetli sapkın falan diyorsunuz da ben bir eşcinselin hemcinsine tecavüz ettiğini görmedim duymadım ama sizde güya müslüman olduğunu düşünen kişilerde bile her türlü iğrenç pislikler çıkıyor masum iki insanın kendi iradesiyle birbirini sevmesine aşk yaşamasına neden laf ediyorsunuz niye zorunuza gidiyor tabii bizim ülkenin kafası bel altı çalıştığı için bunları düşünemiyor olabilirsiniz siz ancak cinsel yönden düşünün ama artık o iğrenç zihniyetinizi ve düşüncelerinizi bir kenara atın ve başkalarının hayatına bakacağınıza karışacağınıza kendi hayatınıza bakın istemiyorsanız susun görmezden gelin sizlerin nasıl hakları varsa bizim de haklarımız olmak zorunda sizler nasıl sokakta el ele tutuşup geziyorsanız biz de aynı şekilde gezme hakkına sahip olmalıyız artık saygı duymayı öğrenin ve eşcinsellik sonradan görme olsaydı heteroluk da öyle olurdu ve eşcinseller neredeyse hiç olmazdı ama öyle değilmiş demek.

Eki Görüntüle 661148
Az önce ekran görüntüsü aldım, kontrol edebilir misiniz?

@Salih METİN geldiğine göre LGBT hakkında konuşabiliriz, bugün hangi konuya haddiniz olmadan karışmak isterdiniz Salih bey? Konu çok fazla homofobik dolmuş, benim hatam hepinizi göz ardı etmem gerekiyordu.
Ayrıca baktım, mesajım bile yokmuş. Yanlış kişiyi mi etiketlidiniz acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı