Netflix Netflix otomatik ödeme hatası

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Netflix hesabımın dün ödeme günüydü fakat karantinadan dolayı karta para yükleyemedim bu yüzden hesap askıya alındı ve ödeme bilgilerinizi güncelleyiniz diyor fakat hesabım askıya alınmasına rağmen ve ödeme bilgilerinizi güncelleyiniz demesine rağmen ben indirdiğim veya indirmediğim içerikleri hala izleyebiliyorum. Acaba ödemenin belli bir süresi mi var yoksa yüklemeden de izleyebiliyor muyum? Çünkü ilk ödeme gününde indirmediğim içerikleri izleyemiyordum fakat 2.ödeme gününde hesap askıya alınmasına rağmen izleyebiliyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• j.PNG
    j.PNG
    40,1 KB · Görüntüleme: 258
  • k.PNG
    k.PNG
    210,3 KB · Görüntüleme: 235
  • kg.PNG
    kg.PNG
    212,5 KB · Görüntüleme: 208
Merhaba hocam benim hesabım da askıda ama izleyebiliyorum sizde herhangi bir sorun oldu mu? Faturalar birikiyor mu?
Bir kaç hafta sonra hesap askıya alınıyor, yeni bir kampanya seçebilir o şekilde ödeyebilir ya da aynı kampanyayı seçip ödeme yapabilirsin. Onun dışında hesaptan kendisi çıkış yapıyor ve askıya alınıyor hesap.

Merhabalar. Netflix hesabımın dün ödeme günüydü fakat karantinadan dolayı karta para yükleyemedim bu yüzden hesap askıya alındı ve ödeme bilgilerinizi güncelleyiniz diyor fakat hesabım askıya alınmasına rağmen ve ödeme bilgilerinizi güncelleyiniz demesine rağmen ben indirdiğim veya indirmediğim içerikleri hala izleyebiliyorum. Acaba ödemenin belli bir süresi mi var yoksa yüklemeden de izleyebiliyor muyum? Çünkü ilk ödeme gününde indirmediğim içerikleri izleyemiyordum fakat 2.ödeme gününde hesap askıya alınmasına rağmen izleyebiliyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
Birebir aynı sorunu yaşıyorum yani bunun sonu nedir nereye kadar gider böyle karta yükleme yapmazsam?

Birebir aynı sorunu yaşıyorum yani bunun sonu nedir nereye kadar gider böyle karta yükleme yapmazsam?
Ödeme yapmazsanız eğer paket seçme bölümüne kadar gidiyor bir süre sonra ve yeni bir paket seçebilirsiniz, yeni bir kredi kartı girebilirsiniz ya da eski paketiniz ile kredi kartınıza para yükledikten sonra eski kredi kartınızı seçerek tekrar devam edebilirsiniz.

Benim de kartımdan para çekilemiyor ve bu uyarıyı veriyordu, buna rağmen "şimdi değil" diyerek 4 gündür Netflix içeriklerini izleyebilmekteyim. Netflix'in belki problem yaşanıyordur diyerek servisini doğrudan sonlandırmaması taktire şayan. Yeni bir kart ile ödeme yapacağım.

Edindiğiniz tecübeleri sizler de yazın lütfen, son durum nedir? @SercanDogandor , @Ezgi07

------------------------

Arama sonuçlarında bulmak bir hayli güç oldu, araştırmada çıksın diye keywords:

Netflix , Hesabınız askıya alındı. Ödeme işlemini tekrar denemek ister misiniz? Son ödeme işleminiz gerçekleşemedi. Netflix'in keyfini sürmeye devam etmek için ödemeyi yeniden deneyebilir .... ya da ödeme bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. , Ödemeyi Yeniden Dene , Bilgilerinizi Güncelleyin , Şimdi Değil

1596584941770.png

Benim de kartımdan para çekilemiyor ve bu uyarıyı veriyordu, buna rağmen "şimdi değil" diyerek 4 gündür Netflix içeriklerini izleyebilmekteyim. Netflix'in belki problem yaşanıyordur diyerek servisini doğrudan sonlandırmaması taktire şayan. Yeni bir kart ile ödeme yapacağım.

Edindiğiniz tecübeleri sizler de yazın lütfen, son durum nedir? @SercanDogandor , @Ezgi07

------------------------

Arama sonuçlarında bulmak bir hayli güç oldu, araştırmada çıksın diye keywords:

Netflix , Hesabınız askıya alındı. Ödeme işlemini tekrar denemek ister misiniz? Son ödeme işleminiz gerçekleşemedi. Netflix'in keyfini sürmeye devam etmek için ödemeyi yeniden deneyebilir .... ya da ödeme bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. , Ödemeyi Yeniden Dene , Bilgilerinizi Güncelleyin , Şimdi Değil

Eki Görüntüle 631262
Bir kaç gün sonra hiçbir içeriği izleyemeyeceksiniz. Hatta paket seçme bölümüne kadar atacak sizi.

Bu konuyu bir canlandırayım, daha sonradan ne oldu arkadaşlar bilgilendirmeniz mümkün mü?
3 gün önce ödemem gerekiyordu, kartta bakiye yok diye hesap askıya alındı fakat izlemeye devam ediyorum.
Yok mu bilgisi olan kimse? Hâlâ kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
Bu konuyu bir canlandırayım, daha sonradan ne oldu arkadaşlar bilgilendirmeniz mümkün mü?
3 gün önce ödemem gerekiyordu, kartta bakiye yok diye hesap askıya alındı fakat izlemeye devam ediyorum.
Yok mu bilgisi olan kimse? Hâlâ kullanabiliyorum.
Hocan üstünden 22 gün geçmiş kusura bakma. Ödeme yapılmadığı taktirde bir kaç hafta sonra otomatik olarak hesabı askıya alıyor.

Geri
Yukarı