Netflix Netflix Otomatik Ödeme Kapama

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 27B
Ya ödemeyi hemen yapmak istemiyorum. Karta para atıcam bir ürün siparişi vermek için. O yüzden o para bana lazım. Çekmesini istemiyorum.
Benim kullanmış olduğum bankacılık uygulamasında bu işlem basit bir şekilde çözüme kavuşturulabiliyor. Yapman gereken ikinci bir mevduat hesabı açıp ana paranı o hesapta paranı orada tutman. Netflix'e vermiş olduğun hesap kartı numarasının bağlı olduğu İban da para bulunmazsa senden para çekme işlemini gerçekleştiremeyecektir. Bu işlemi birçok uygulama için kullanabilirsin. Örneğin Macfit'te aynı şekilde otomatik ödeme talimatı ile çalışıyor. Bunun gibi durumlarda gerçekten işi yarıyor. Ayrıca hesaplar arasında para transferi Saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.
Ben bu arada Enpara kullanmaktayım bilgine.

Benim kullanmış olduğum bankacılık uygulamasında bu işlem basit bir şekilde çözüme kavuşturulabiliyor. Yapman gereken ikinci bir mevduat hesabı açıp ana paranı o hesapta paranı orada tutman. Netflix'e vermiş olduğun hesap kartı numarasının bağlı olduğu İban da para bulunmazsa senden para çekme işlemini gerçekleştiremeyecektir. Bu işlemi birçok uygulama için kullanabilirsin. Örneğin Macfit'te aynı şekilde otomatik ödeme talimatı ile çalışıyor. Bunun gibi durumlarda gerçekten işi yarıyor. Ayrıca hesaplar arasında para transferi Saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.
Ben bu arada Enpara kullanmaktayım bilgine.
Halletim. Yeni bir sanal kart açtım. Parayı oraya aktardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı