Netflix Netflix paket seçim önerisi

Şerifxn

Decapat
Merhaba, benim kullandığım TV modeli 4K değil. FHD özel paket alsam TV'de görüntü farkı olur mu? Yoksa 1080P için farklı bir paket mi almam gerek?

Merhaba, benim kullandığım TV modeli 4K değil. FHD özel paket alsam TV'de görüntü farkı olur mu? Yoksa 1080P için farklı bir paket mi almam gerek?
Sadece çok az netlik, canlılık ortaya çıkar.
Fakat bunu fark etmezsiniz bile.
1080P ideal.

Enpara üyeliğim var. 30 TL'lik paketi bir arkadaşımla kullanıyorum. Ayın Enparalısı olunca %50 indirim yapıyor ve paket 15 TL'ye geliyor. Arkadaşım da her ay 15 TL kendi payını atıyor böylece yuvarlanıp gidiyoruz. 😄
Yeni olmayan filmlerin ve dizilerin bazıları 720p bile değil. O yüzden 1080p'lik paket idealdir sizin için.

1080P'lik paket idealdir 4K'yı izletecek televizyon olduğu halde elimde o seviyede bir internet olmadığı için 1080'lik paket kullanıyorum bir sıkıntısını görüntü kötülüğü de görmedim 1080P film, dizi izlemek için oldukça yeterli.

Ben 4K televizyonla temel paketi kullanıyorum. Arada iki kişi aynı anda izlemeye çalışınca kavga çıkabiliyor ama ondan başka bir sorun yaşamadık. Bence daha fazla para vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı