Netflix Netflix Türk Dizisi Love 101 Kapattırılmaya Çalışılıyor

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halkın çoğu Müslüman kardeşim. Müslüman olan insanlara böyle şeyler izlettirmek zorunda değilsin. Eşcinselliği normal bir şeymiş gibi insanların gözüne sokamazsın. Denetlesen ne olacak? Sağdan, soldan böyle saçma sapan şeyleri duyuyor insan. Ayrıca Allah'ın yasakladığı bir şeye neden saygı duymak zorundayım? Aşa Allah'tan büyük müsün?
Normal bir şey. En basitinden Vikipedi'de araştırabilirsiniz.

Winstrol'e diyecek bir şeyim yok, içi dışı bir konuşuyor :) @HellStalkeR al gör ateistin saygısızlığını.

Konu ne ateistler ile daha fazla uğraşmak istemiyorum belli ki bu forumda sağlam bir kitle edinmişler ve ateist olmanın müslümanlara düşman olmaktan geçtiğini savunuyorlar gibi geldi sürekli kendilerini belli etme gösterme fikirlerini bir başkasının inandıklarını hiçe saymanın kendi inanışlarında hak olduğunu savunuyorlar kimse sen ateistsin diye forumdan falan banlamadı neden inanışını belli etme gereği duyuyorlar anlamıyorum seni tanımadığım için rapor ettim ve içinde ateist geçen bir konu da etiketlenmek istemiyorum.

"Cahiller kendilerine muhatap olduklarında, merhaba deyip yollarına devam ederler."

• Hahaha
İfadeler: acv
Hocam yapılanları kimse doğru bulmuyor zaten. Yapanları da Allah belasını versin bunun affı yok, o konuda hem fikiriz zaten. Ama böyle de saçma sapan, sapık filmleri insanların gözlerine sokarak bunu normalmiş gibi gösteriyorlar. Sonrada tecavüz mağduru bir sürü çocuk oluyor. Yazıktır, günahtır.
İnsanın içinde ya vardır ya da yoktur. Eşcinsellik saçma sapan veya sapıkça bir şey değildir.

Belki de bahsettiğiniz tecavüzler bastırılmanın sonucunda çıkmış olabilir. Tabii kesinlikle tecavüzcüleri savunmuyorum.

@HellStalkeR Geç bu havaları. Konuyu okuduğun çok belli fakat cevabın olmayınca salağa yatmayı tercih ediyorsun. Konu, sen ateistlerin olmayan saygısızlığından dem vurduktan hemen sonra, bir arkadaşın bu mesajı yazması.

Buna karşı çıkmaları çok doğal.
Kimse yanlış anlamasın da Elhamdülillah Müslüman olan kişi eşcinsellere saygı duymak zorunda değil bence.

Mesajımı tamamiyle göz ardı edip konuyu saçma sapan yerlere çekmişsin, yemezler.

Aaaah aaah içimi dökeceğim de önceki gibi 20 gün ban yemek istemiyorum.
Nasıl ben Almanya’ya gittiğim zaman insanları kendi kültürüme adapte etmeye çalışmam saçma ve yanlış ise. Türk kültürüne yapılan şey de yanlıştır. Bunu her kanaldan yapmaya çalışıyorlar.
Neyse şimdiki nesilden bizi biz yapan değerlere sahip çıkmasını beklemiyorum. O tren çoktan kaçtı. Şimdi bana ne kulp takmak isterseniz takabililirsiniz. Ama gerçeklerden kaçamayız.

@HellStalkeR geç bu havaları. Konuyu okuduğun çok belli fakat cevabın olmayınca salağa yatmayı tercih ediyorsun. Konu, sen ateistlerin olmayan saygısızlığından dem vurduktan hemen sonra, bir arkadaşın bu mesajı yazması.

Mesajımı tamamiyle göz ardı edip konuyu saçma sapan yerlere çekmişsin, yemezler.

Bak şu an araştırırsan sistem toplamakla uğraşıyorum ve seni tanımıyorum. Mesajınla veya seninle ilgilenmiyorum alaycı tavırlarını bir kenara bırakıp klavyeden hemen uzaklaşmanı şiddetle tavsiye ediyorum bundan sonra sana cevap vermeyeceğimi de burada beyan etmekle beraber bu yaptığının forum kurallarına aykırı olduğunu düşünüp bir yönetici ile görüşme sağlayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı