Netflix Türkiye İçin İlk Sansür Uygulandı

Geçmiş olsun arkadaşlar. RTÜK'e çok şey yazmak istiyorum ama 1 ay ban yemek istemem.

"Lanet olsun adamım, hay senin o tatlı canına" dublajlı dönemi geri dönüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaramıyor denedik merak etme.
naruto.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer görsel buysa yalan haber. Şu an link ölü görünüyor.
Netflix'e VPN ile bağlanıp içerikleri izleyemezsiniz. Netflix VPN sunucularını engelliyor.
Digitürk de paralı ama hem TV hem de İnternet yayınlarında sansür var.

Dediğim gibi fake haber.
Tabii tabii, "fake" haber (!).

Twitter üzerinden gördüğünüz her iddiaya inanmayın. Bu tarz çok yalan haber dönüyor. Haber kanıtlanmadığı sürece yorum yapmaktan kaçınırım.
Al sana kanıt:

Bilgisayarımdan VPN'siz bir şekilde Netflix uygulamasından aldım bu sahneyi. Bu da mı yalan?

20190929_141041.jpg

Bu da telefonumdan aldığım bir ekran görüntüsü:

Screenshot_20190929-141834_Netflix.jpg

Hangi dizi/filme yapıldı ilk sansür?

Over the Garden Wall. Aynı şekilde "Behzat Ç."de de sansür olduğu söyleniyor ama izlemedim.

Son düzenleme:
Ulan RTÜK ne boş adamsın yaaa.
Yav bari bulanıklaştırsınlar olmaz mı?XD
Tabii tabii, fake haber (!).

Bilgisayarımdan VPN'siz bir şekilde Netflix uygulamasından aldım bu sahneyi. Bu da mı yalan?

Eki Görüntüle 442960
Kafayı yicem bu ne. Araba markalarınıda sansürlerler. Zaten bunu sansürleyince sigara olduğunu anlamıyoz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı