Netflix Türkiye Üyelik Ücretleri Zamlandı

Bu zam ile beraber Netflix çok abone kaybeder. İçerikler farklı olsa da Blu TV ve Prime Video abone sayısını arttırır büyük ihtimalle. Senede 3-5'i geçmeyen izlenebilir orijinal içerik için Netflix'e bu fiyat yüksek. Üstelik giriş seviyesindeki temel paketteki görüntü kalitesi de düşük. Onun fiyatı da rakipleri ile rakebet edebilecek seviyede değil.

İki yıl önce tekrar zam gelmişti, her iki yılda bir zam gelecekse işimiz var. Türkiye'de ki içerik zaten kısıtlı diğer ülkelere nazaran.
Ülkeler arasında ucuz olmasına rağmen, Türkiye şartlarında inanılmaz pahalı. 1080p izlemek için aylık 41 TL ödemek ne demek yani?

Prime video ve Blutv ile netflix karşılaştırılabilecek var mı? Bu fiyatlarla alınmaz artık, değmez.
Ben hepsine aboneyim Prime Videoda da BluTv'de de güzel içerikler var ama Netflix kütüphanesinin, uygulamalarının kullanışı ve kalitesinin yanından bile geçemiyorlar.

Netflix Video Streaming konusunda tekel olduğu için bu kadar rahat. İnşallah Dİsney+ Türkiyeye özel bir fiyatla gelir. Netflix ile şuanda yarışabilecek tek platform o. Nereden mi biliyorum? Çünkü Dİsney+'a da aboneliğim var. :)

Ben hepsine aboneyim Prime Videoda da BluTv'de de güzel içerikler var ama Netflix kütüphanesinin, uygulamalarının kullanışı ve kalitesinin yanından bile geçemiyorlar.

Netflix Video Streaming konusunda tekel olduğu için bu kadar rahat. İnşallah Dİsney+ Türkiyeye özel bir fiyatla gelir. Netflix ile şuanda yarışabilecek tek platform o. Nereden mi biliyorum? Çünkü Dİsney+'a da aboneliğim var. :)
Hocam prime video'da Supernatural ve True Detective tüm sezonlar altyazılı var mı? Bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı