Netflix Netflix üyeliği iptal edilmeli midir?

Daha fazla  
Merhaba. Son zamanlarda gelen zamlardan sonra düşünmedim değil aslında. Disney+ haziranda geliyor, kaydoldum şimdiden. HBO'da 2022 sonunda gelecekmiş. Onu da almayı planlıyorum ama 3 platform bütçemi aşıyor. Kilit olarak HBO'yu tutuyorum, yani HBO'yu kesin olarak alacağım. Yanında da bir platform olsun istiyorum. Sizce bu Disney+ mı olmalı, Netflix mi? Siz hangisini tercih edersiniz?

Merhaba. Son zamanlarda gelen zamlardan sonra düşünmedim değil aslında. Disney+ Haziran'da geliyor, kaydoldum şimdiden. Hbo'da 2022 sonunda gelecekmiş. Onu da almayı planlıyorum ama 3 platform bütçemi aşıyor. Kilit olarak Hbo'yu tutuyorum, yani Hbo'yu kesin olarak alacağım. Yanında da bir platform olsun istiyorum. Sizce bu Disney+ mı olmalı, Netflix mi? Siz hangisini tercih edersiniz?

Hiçbirisi gereksiz nedeni ise basit izliyecegin butün filmler nette var boşa para masrafı.

Netflix çok kalitesiz içeriğe sahip. Arada film falan izliyorum ama ben de iptal edeceğim, dizileri "benim açımdan" izlenecek gibi değil.
Disney+ ve Hbo'yu dört gözle bekliyorum. Kaç senedir Netflix'e üyeyim fakat bir tane "başyapıt" diyeceğim dizi izlemedim henüz. Hatta izlediğim en iyi dizi yerli yapımımız olan "Bir Başkadır" idi.

Hiçbirisi gereksiz nedeni ise basit izliyecegin butün filmler nette var boşa para masrafı.
Korsana destek vermiyorum. O tarz sitelerden izlediğimiz zaman filmin yapımcılarının vs. cebine para girmiyor. Sonuçta ortada bir emek var ve her emekçi emeğinin karşılığını almalı.
Netflix çok kalitesiz içeriğe sahip. Arada film falan izliyorum ama ben de iptal edeceğim, dizileri "benim açımdan" izlenecek gibi değil.
Disney+ ve Hbo'yu dört gözle bekliyorum. Kaç senedir Netflix'e üyeyim fakat bir tane "başyapıt" diyeceğim dizi izlemedim henüz. Hatta izlediğim en iyi dizi yerli yapımımız olan "Bir Başkadır" idi.
Katılıyorum. Bende kendi özel yapımlarını izlemiyorum zaten. Beğendiğim tek tük diziler var lcdp, stranger things gibi. Onun dışında sitcomlar için kullaniyorum. Sanırım HBO çıkınca iptal ederim.

tamam netflix alanında çok iyi fakat şuda bir gerçek beli başlı izlenecek yapımlardan sonra filmler sarmıyor artık.
mesela breaking bad filmi gibi yapımlar için netflix alınır alınmalıda fakat bu tarz yapımlar sürekli netflixte olmuyor.
farklı platform ve farklı içeriklere kucak açma zamanı geldi.

Korsana destek vermiyorum. O tarz sitelerden izlediğimiz zaman filmin yapımcılarının vs. cebine para girmiyor. Sonuçta ortada bir emek var ve her emekçi emeğinin karşılığını almalı.

Sinema cekimi falan demiyorum bende oyle izlemem ama 20 25 yillik filmi Torrent'ten 1080p indirip TR dublaj yapip izlerim ya da hazir indiririm 4K Blu-ray ya da 1080 Dual zaten Netflix gbi üyelikli sitelerde arsiv dar aradiğin filmi bulamazsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı