Netflix'deki satın alımın ayrıştırılması

Ben mesela tek hesap alıp diğer bedavacı eş dost akrabaya yedirmek istemiyorum hesabı ama 1080p alamıyorum o zaman. Evet tek kişiye 480p kalitesi saçma, Netflix istiyor ki herkes izlesin bağımlısı olsun bu platformun, başarıyor da.

Peki deneyeceğim. Sınırsız şekilde her ay 40 lira mı ödüyorsunuz yoksa belli bir süresi mi var?

Her ay alıyorum bir şey izlesem de izlemesem de.

Aslında Papara kampanyası aylar önce sondu 3 4 defa uzatıldı şimdi de bu ay son diyor ama yine uzatılır muhtemelen. Ben YouTube Premium, Amazon Prime, Netflix standart paket ve Spotify öğrenci kullanıyorum. Papara sayesinde dördüne ortalama 44 lira veriyorum sadece.

Aslında Papara kampanyası aylar önce sondu 3 4 defa uzatıldı şimdi de bu ay son diyor ama yine uzatılır muhtemelen. Ben YouTube Premium, Amazon Prime, Netflix standart paket ve Spotify öğrenci kullanıyorum. Papara sayesinde dördüne ortalama 44 lira veriyorum sadece.
Tosla ve Vodafone Pay kullanıyorum. Onlarda da kampanyalar bitip tekrar başlıyor. Artık Papara da kampanya olmazsa onları kullanırım. Hiçbirisi babamızın malı değil valla hangisi iyiyse onu kullanırım.
Bende bu dediklerine ek DC, S sport ve Exxen var. Bazılarında kampanya yok, kampanyalar çoğalsa daha iyi olur.

Tosla ve Vodafone Pay kullanıyorum. Onlarda da kampanyalar bitip tekrar başlıyor. Artık Papara da kampanya olmazsa onları kullanırım. Hiçbirisi babamızın malı değil vallahi hangisi iyiyse onu kullanırım.
Bende bu dediklerine ek DC, S Sport ve Exxen var. Bazılarında kampanya yok, kampanyalar çoğalsa daha iyi olur.

Eklemeyi unutmuşum hocam Amazon Prime kampanya dışı ama zaten ucuz. Dediklerinize ek olarak alışveriş siteleri için bulunan kampanyaları da kullanmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

Geri
Yukarı