Netflix Netflix'e giremiyorum

RawShed

Kilopat
Telefondan evin interneti ile giriş yapabiliyorum fakat bilgisayardan girdiğimde oturum açmayı denediğimde aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. Tarayıcı çerezlerini sildim, Chrome'dan girmeyi denedim fakat aynı hata. Sorun nerede olabilir?
Netflix.png

Hocam başka tarayıcılar ile deneyin belki tarayıcılarda problem vardır ya da küçük bir ccleaner gibi internet çerelerini temeizleme programı indirip deneyebilirsiniz belki bir faydası dokunur.

Hocam zahmet olmazsa Wi-Fi kullanıyor ve mobil veriniz var ise ondan deneyin olur ise modemi kapatıp reset atarsan belki işe yarar.
Hocam mobil veride sorun yok. Kardeşim benim hesabımla giriş yapabiliyor fakat ben bilgisayarda girdiğimde hata veriyor. Hesabıma Wi-Fi ile telefondan girebiliyorum zaten. Sorun bilgisayarda gibi.

Hocam mobil veride sorun yok. Kardeşim benim hesabımla giriş yapabiliyor fakat ben bilgisayarda girdiğimde hata veriyor. Hesabıma Wi-Fi ile telefondan girebiliyorum zaten. Sorun bilgisayarda gibi.

Müşteri hizmetlerine bir ticket atın hocam onlar size bir çözüm olanağı sunacaklardır elbet.

Geri
Yukarı