Netflix'ten Fatih Terim belgeseli duyurusu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Twitter resmi Netflix Türkiye hesabından Fatih Terim'in belgeselinin yakında geleceği duyuruldu.

Fatih Terim ise şu tweet ile yanıtladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel bir belgesel olacak gibi, güzel hareket. Şimdiden hayırlı olsun bakalım :)

Futbolun mafyası. Kibir abidesi, yenilgiyi kabul edemeyen, centilmenlik nedir bilmeyen adam. Bu değil miydi lokanta sahibini dövmeye adam toplayıp gidip sonra dayak yiyince kaçan?
Eki Görüntüle 1023931
Ee sonuç? Türkiye'de başarılar göz önüne alındığı zaman en iyi teknik direktör kim? Cevap yine Fatih Terim. Mafya olması, başkasından dayak yemesi, kibiri ve egosu olması vs. vs. en iyi teknik direktör olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ben de hal tavırlarını beğenmiyorum. Hatta taktik anlaşı ve oyuncu seçimlerini de hiç beğenmiyorum. Ama aynı başarıları bir başkası elde edene kadar Türkiye'nin en iyisi. Bunu kabul etmek gerekir.

Yaptığın yorumun konu ile ne alakası var? Onu da pek anlamadım. Gereksiz fanatik kıskançlığı bir yorum gibi duruyor.

Dolmuş yine rakibiyle ilgili herhangi gelişmeye laf etmeden duramayan aşağılık kompleksi sahibi arkadaşlar😊 Neyse bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı