Netmaster CB 383Z4 modem arayüzüne girilmiyor

Khleodonn

Decapat
Daha fazla  
Modemimin arayüzüne girmek istiyorum fakat kullanıcı adı ve parolayı doğru girmeme rağmen hiçbir şey olmuyor. Sayfa kendini yeniliyor ve tekrardan kullanıcı adı şifre istiyor. Kablonet kullanıyorum. Modemim Netmaster cb 383Z4.

Hem kullanıcı adı hem de şifre kısmına admin yazıp deneyin. Olmazsa modemi resetleyip alt tarafındaki kullanıcı adı ve şifreyle girebilirsiniz.

Hepsini zaten onlarca defa denedim sonuç aynı.
Düzgün resetlediğinize emin misiniz? Arkadaki deliğe kalemin ucuyla bastırıp 10 saniye bekleyin ışıklar sönüp yansın. Bir kaç dakika bekleyip tarayıcıda 192.168.0.1 girin. Bu arada demin yanlış yazmışım. Kullanıcı admin, şifre password yazıyor benimkinde.

Düzgün resetlediğinize emin misiniz? Arkadaki deliğe kalemin ucuyla bastırıp 10 saniye bekleyin ışıklar sönüp yansın. Bir kaç dakika bekleyip tarayıcıda 192.168.0.1 girin. Bu arada demin yanlış yazmışım. Kullanıcı admin, şifre password yazıyor benimkinde.
Evet eminim. Sizin hatırınıza bir kez daha denedim sonuç aynı.
Bu arada elimde bir modem daha var onu takıp denedim onunda arayüzüne giremiyorum oda Netmaster.

Evet eminim. Sizin hatırınıza bir kez daha denedim sonuç aynı.
Bu arada elimde bir modem daha var onu takıp denedim onunda arayüzüne giremiyorum oda Netmaster.
Bilemedim hocam. Aynı modeli kullanıyorum. Fabrika ayarlarına döndükten sonra alttaki ad ve şifre ile girmesi lazım. Bazen sıfırlayıp tekrar kuruyorum, anlattığım şekilde sorunsuz girebiliyorum. Başka bir yolu var mı bilmiyorum malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı