Netspeed 1 Kasım itibari ile zam

Hangi iss de bu fiyat hocam ?

PoyrazNet hocam.

Türk Telekom zamlarına karşılık zamları ilk yansıtan TurkNet'ti zaten. Şimdi diğer firmalar yapılması gereken zamları yapıyorlar.

Belli olmaz. Bu ay Türk Telekom yeni zamlarını göstermişti. TurkNet'in yaptığı zamlar 2-3 ay öncesine ait. Yani son ekim zammına yapılan bir şey değil. Bu son yapılana zama ek olarak bir şey gelirse TurkNet'ten şaşırmam.

Nedenini sorabilir miyim hocam?

Vaadedilen hızın yarısının verilmesi. İnternetin haftada ennnn az 4-5 kere kesilmesi ve arada saçma sapan hız düşmeleri olması. Hatta bir gün sayıcam dedim kaç kere kesilecek diye. Hocam sadece 1 günde 10 kere gidip geldi internet. Ulan tam diyorum heh geldi şükür, bi 5 dk sonra hop modemde kırmızı ışık.

Vaadedilen hızın yarısının verilmesi. İnternetin haftada ennnn az 4-5 kere kesilmesi ve arada saçma sapan hız düşmeleri olması. Hatta bir gün sayıcam dedim kaç kere kesilecek diye. Hocam sadece 1 günde 10 kere gidip geldi internet. Ulan tam diyorum heh geldi şükür, bi 5 dk sonra hop modemde kırmızı ışık.
Sizle alakalı olabilir gayet iyi yorumlar gördüm hocam. Modeminizde sıkıntı vardır belki. Müşteri hizmetlerini arayınız mı?

Zamlar çok iyi. Hepsini tebrik ederim.

Sizin ve bölgenizle ilgili problem olduğu açık. En son 5 sene önce kırmızı ışık görüyordum o da TT'deydi. Bana belirtilen hızın üstünde veriyorlar, forumda tavsiyeyle geçtiğim arkadaşlara da fazla hız veriyorlar. Hiç kesinti de olmadı. Müşteri hizmetlerini aradınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı