NetSpeed aboneliğimi iptal ettiğimi söylüyor

anil4845

Decapat
Arkadaşlar geçen çarşamba internet alıyorum diye yazmıştım hatta NetSpeed'den abonelik başlatmıştım, hiçbir sorun yoktu. Cumartesi bir mesaj geldi bana WhattsApp'dan. Mesajda da ben TürkNet'den Ali, aboneliğiniz VA internet için adresinizi falan alabilir miyim diye sormuş. Ben de NetSpeed'le abonelik başlattığım için onlara herhangi bir internet almak istemiyorum dedim konuyu kapattım. Pazar günü NetSpeed'i aradım ne zaman geleceksiniz diye ayın 14'ü yani bugün geleceklerdi tamam dedim. Dün tekrar aradım emin olmak için geliyor musunuz diye evet yarın arkadaşlar çıkmadan sizi arar dediler tamam dedim. Bugün tekrar aradım, demesinler mi aboneliğinizi iptal etmişsiniz. Nasıl etmişiz diyorum cumartesi günü etmişsiniz diyorlar. Cumartesi beni ne arayan oldu NetSpeed'den ne soran sadece TürkNet WhatsAppd'an yazdı abi şimdi ne alakası var TürkNet'le Netspeed'in? Bir şey deyin lütfen bugün de diyorlar ki aradığımda aboneliğinizi bildirdik sizi ararız. Allah bilir ne zaman ararlar ne yapayım sizce ben şimdi? Bekleyeyim mi, tamamen kapattırayım mı aboneliğimi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı