Netspeed alınır mı?

Uche Okechukwu

Hectopat
Şu anda Superonline kullanıyorum 7.1 Mbps Download, 0.6 Upload (Şaka değil) alıyorum. Superonline taahhütü bitince 75 Mbps download, 8 Mbps upload vaad eden bir Netspeed tarifesine geçmeyi düşünüyorum. Ayrıca dolapla aramda 134 metre varmış. Bu ping değerlerimi düşürür mü? Çünkü Valorant oynarken ikide bir pingim 150'lere fırlayıp 30'lara iniyor. Eğer Netspeed kullanıyorsanız bana deneyimlerinizi yazabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• unknown (1).png
    unknown (1).png
    118 KB · Görüntüleme: 64
Ben 5 aydır falan kullanıyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Üstelik saha dolabı 365 metre ileride. Sadece 1 Mbps kayıp yaşıyorum.
35 download 3 upload olan paketi kullanmama rağmen bazen 35 üstünde download görüyorum. Upload üçün altına düştüğünü de hiç görmedim.

Ancak bazı arkadaşlar ping sorunu yaşadığını belirtmişti. Ben hiç ping sorunu yaşamadım.

Ben 5 aydır falan kullanıyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Üstelik saha dolabı 365 metre ileride. Sadece 1 Mbps kayıp yaşıyorum.
35 download 3 upload olan paketi kullanmama rağmen bazen 35 üstünde download görüyorum. Upload üçün altına düştüğünü de hiç görmedim.

Ancak bazı arkadaşlar ping sorunu yaşadığını belirtmişti. Ben hiç ping sorunu yaşamadım.
Ping sorunundan daha çok statikl bir ping değeri almak istiyorum, dediğim gibi Valorant oynarken bir anda 130'lere fırlıyor.
2 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Nadiren gece 2'den sonra kısa kesinti yaşadım. O da altyapı çalışması olduğu içindi.
Teşekkürler.

1606904616690.png

2, 5 yıldır Vodafone kullanıyorum. Gayet memnunum. Herhangi bir arıza durumunda da ilgileniyorlar. Araştırmanı tavsiye ederim. Fiyatları da muadillerine göre uygun.

Ben Vodafone'a bulaşmanı tavsiye etmiyorum asla dostum. Şahsen 3-4 yıllık bir deneyimim oldu hiç memnun kalmadım. Dilersen önce Netspeed gibi taahhütsüz İSS'ler deneyip beğenmezsen son çare olarak düşünürsün.

Geri
Yukarı