Netspeed geçiş süreci

hpgenerals

Hectopat
Merhaba 3-4 gün önce Netspeed kurulumu için başvurumu yaptım adamlar geldiler kurdular portumdan kaynaklı bir sorunu hemen çözdüler ve internetim 5 gün içinde bağlandı size söylemem gerekirse Türk Telekom'dan ne alıyorsam aynısını veriyorlar biraz altyapı ile alakalı sorunlar şu an internetim stabil 35Mbps VDSL altyapı ve referans kodu ile 12 ay boyunca 10'ar TL indirim hakkı sağlıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hızlı bağladılar bizimkini de fakat anlamadığım bir şekilde hızım aldığım paketten çok çok düşük. Bir iki güne altyapı ekiplerini yollayacaklarmış TT'nin, onları bekliyoruz biz de.

Bende TurkNet'ten geçiş yaptım. TurkNet'e açtığım onlarca sorun bildirimini çözmemeleri sonucunda geçmiştim. Yaklaşık 2 aydır Netspeed'de mükemmel bir hizmet alıyorum. Umarım bozmazlar.

Bende TurkNet'ten geçiş yaptım. TurkNet'e açtığım onlarca sorun bildirimini çözmemeleri sonucunda geçmiştim. Yaklaşık 2 aydır Netspeed'de mükemmel bir hizmet alıyorum. Umarım bozmazlar.

Bozmazlar büyük ihtimal. 2 buçuk yıldır üyeyim hiçbir sorununu görmedim.

Teşekkürler, kodu paylaştım müşteri temsilcisiyle. İlk ay fatura her iki tarafta düzenli öderse yani günü geçmeden ödenirse ikimizde yararlanabiliyormuşuz.

Teşekkürler, kodu paylaştım müşteri temsilcisiyle. İlk ay fatura her iki tarafta düzenli öderse yani günü geçmeden ödenirse ikimizde yararlanabiliyormuşuz.

Teşekkürler hocam

Evet hızlı bağladılar bizimkini de fakat anlamadığım bir şekilde hızım aldığım paketten çok çok düşük. Bir iki güne altyapı ekiplerini yollayacaklarmış TT'nin, onları bekliyoruz biz de.
Sorununuz çözüldü mü hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı