NetSpeed güvenilir midir?

3 Yıldır senin bahsettiğin paketi kullanıyorum bayağı iyi.

Peki ping sorunu var diyorlar doğru mu benim santrale uzaklığım 136 metre kaç ping alırım?
2 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bütün arkadaşlarımı NetSpeed'e geçiriyorum hatta.
Peki ping sorunu var diyorlar doğru mu benim santrale uzaklığım 136 metre kaç ping alırım?

Şu NetSpeed'e 9 TL kira parası veren bir tek ben miyim? 24 Mbps 88 TL'ye geliyor. TürkNet' de 85 TL'ye 100 Mbps internet veriyorlar, bende geçmeyi düşünüyorum.

Şu NetSpeed'e 9 TL kira parası veren bir tek ben miyim? 24 Mbps 88 TL'ye geliyor. TurkNet'de 85 TL'ye 100 Mbps internet veriyorlar, bende geçmeyi düşünüyorum.

TurkNet'e geçmemeni tavsiye ederim. Arkadaşım kullanıyordu, ilk 2 ay düzgün kullandı sonra 10 Mbit üstüne çıkamadı ve ping dolayısıyla oyunlara giremedi.

TurkNet'e geçmemeni tavsiye ederim. Arkadaşım kullanıyordu, ilk 2 ay düzgün kullandı sonra 10 Mbit üstüne çıkamadı ve ping dolayısıyla oyunlara giremedi.
Geçiyorum zaten. 😁 Hakkını da yemeyelim hızım öyle hiç olmadı hep 20 civarlarındaydı ve ping de çok kötü değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı