NetSpeed için VDSL modem önerileri

darknight13

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba yakın zamanda NetSpeed'e başvurdum ve elimdeki modem VDSL desteklemiyor. Yeni bir modem almayı düşünüyorum. Önerilerinize açığım, evimiz ortalama 3+1 ev. Her yerinden çekmesini istiyorum, çoğu modele baktım. Çoğunun yorumlarında iyi çekmiyor, yan odadan internet alamıyorum gibi ifadeler kullanılmış ben oyun da oynayan birisiyim bu yüzden ping problemi olmamasını ve diğer odalardan internete olabildiğince hızlı erişilebilmesini istiyorum yardımcı olursanız teşekkürler, NetSpeed hakkında aklına takılan, sorusu olan olursa da buraya sorabilir, internet bağlandığında ilk izlenimlerimi paylaşırım. Herkese iyi günler iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
NetSpeed var bende. Önceden paket kaybı vardı ama şu an yok ve CS'de 35ms Valorant'da 21ms ile oyun oynuyorum ve 16Mbps'in 14Mbps'ini veriyorlar. Bu arada faturaya +10TL fazladan yazarlarsa müşteri hizmetlerini arayıp biraz konuşun daha sonra 6 ay boyunca paketi aldığın fiyat daha sonra +10TL ekliyorlar.

Arkadaşlar herkese merhaba yakın zamanda NetSpeed'e başvurdum ve elimdeki modem VDSL desteklemiyor. Yeni bir modem almayı düşünüyorum. Önerilerinize açığım, evimiz ortalama 3+1 ev. Her yerinden çekmesini istiyorum, çoğu modele baktım. Çoğunun yorumlarında iyi çekmiyor, yan odadan internet alamıyorum gibi ifadeler kullanılmış ben oyun da oynayan birisiyim bu yüzden ping problemi olmamasını ve diğer odalardan internete olabildiğince hızlı erişilebilmesini istiyorum yardımcı olursanız teşekkürler, NetSpeed hakkında aklına takılan, sorusu olan olursa da buraya sorabilir, internet bağlandığında ilk izlenimlerimi paylaşırım. Herkese iyi günler iyi akşamlar.

2.el VDSL modem+güçlü bir router alarak istediğin Wi-Fi gücünü elde edebilirsin.

TurkNet'in zysel 8623 modem var beyaz net 1000 mbits indirme 1000 mbits yükleme hızı alıyorum altyapın iyiyse her türlü alırsın.

@darknight13 Hocam ben de yakın bir zamanda Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Ayrıca ben de modem bakıyorum. Bizim ev de 3+1. Netspeed ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Ben de Netspeed kullanıcısıyım, hazır görmüşken cevap vermek istedim size. Ben tavsiye ederim. 75/8 paketim var ve hız testim bu:
1612306690145.png

Ping sorunu da yok, yoğun saatlerde, evdeki 4 kişi de aynı anda interneti kullanırken CS:GO'da 50-55 civarı ping alıyorum. Gece 40, 45 civarlarına kadar düşüyor.

@darknight13 Hocam ben de yakın bir zamanda Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Ayrıca ben de modem bakıyorum. Bizim ev de 3+1. Netspeed ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
daha internet bağlanmadı 3-4 güne bağlanır sanırım bilgilendiririm
OmniDSL olabilir yukarıda belirtildiği gibi. Fiyat performans olarak gayet iyi bir seçenek.
alışveriş sitelerinden viraz araştırdım yan odadan çekmiyor diyenler var eğer öyle bir sıkıntısı yoksa alacağım zaten netspeed den de yüksek hızlı bir tarife aldım sizde bir sıkıntı oluştu mu ?
Ben de Netspeed kullanıcısıyım, hazır görmüşken cevap vermek istedim size. Ben tavsiye ederim. 75/8 paketim var ve hız testim bu:
Eki Görüntüle 863688
Ping sorunu da yok, yoğun saatlerde, evdeki 4 kişi de aynı anda interneti kullanırken CS:GO'da 50-55 civarı ping alıyorum. Gece 40, 45 civarlarına kadar düşüyor.
o zaman iyi olacak gibi duruyor çünkü bu benim en büyük problemim. eski internetimde İnstagram da gezerken bile pingim çok yükseliyordu 5 yaşında kardeşim netflix izliyor sürekli ona da yok denmiyor bilirsiniz babam da maçları seyrediyor internetten ona da birşey diyemiyorum pingim yükselince mecbur oynayamıyorum eğer buna çare olacaksa çok mutlu olurum
Yeni önerilere açığım.Farklı tavsiyesi olan varsa

Son düzenleme:
Daha internet bağlanmadı 3-4 güne bağlanır sanırım bilgilendiririm

Alışveriş sitelerinden viraz araştırdım yan odadan çekmiyor diyenler var eğer öyle bir sıkıntısı yoksa alacağım zaten NetSpeed'den de yüksek hızlı bir tarife aldım sizde bir sıkıntı oluştu mu?

O zaman iyi olacak gibi duruyor çünkü bu benim en büyük problemim. Eski internetimde Instagram da gezerken bile pingim çok yükseliyordu 5 yaşında kardeşim Netflix izliyor sürekli ona da yok denmiyor bilirsiniz babam da maçları seyrediyor internetten ona da bir şey diyemiyorum pingim yükselince mecbur oynayamıyorum eğer buna çare olacaksa çok mutlu olurum
Yeni önerilere açığım. Farklı tavsiyesi olan varsa

Modemi aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı