NetSpeed İnternet Gelmiyor!

oguz sasi

Hectopat
Makaleler
1
Uzun zamandır böyle bir şey olmadı. Modemde dünya simgesi yanmıyor ve sonuç olarak da internet gelmiyor. Kaç kere kapatıp açtım, kaç kere sıfırladım kim bilir. Ama yok, hala gelmedi. Sorun neyden kaynaklı olabilir? Benim yapabileceğim bir şey var mı?

Modem: ASUS DSL N16.
Sağlayıcı: NetSpeed.

1617372175834.png

Uzun zamandır böyle bir şey olmadı. Modemde dünya simgesi yanmıyor ve sonuç olarak da internet gelmiyor. Kaç kere kapatıp açtım, kaç kere sıfırlardım kim bilir. Ama yok hala gelmedi. Sorun neden kaynaklı olabilir? Benim yapabileceğim bir şey var mı?

Modem: ASUS DSL N16.
Sağlayıcı: NetSpeed.

Eki Görüntüle 954115

Müşteri hizmetlerini arayın.

Faturanızı ödediğinize emin misiniz? 😄

Tamam not olarak şunuda eklemem gerekir:
Bulunduğun bölgede planlı bakım çalışması olabilir. Genelde gece yapıyorlar ama gündüz de yapmış olabilirler. Portunuzda sıkıntı olabilir. Bu konuda müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.

Bu günlerde tüm türkiyede teknik çalışma olduğunu söylemişlerdi bana. Sitesinden veya arayarak bölgenizde çalışma var mı yok mu öğrenebilirsiniz. 2 gün öncede bende de 1 gün boyunca internet yoktu. Sitesinde çalışma olduğu yazıyordu. Arayıp soruncada aynı şeyi söylediler. Ertesi gün akşam gelmişti yalnız gece 1 den ertesi gün akşam 9a kadar internet yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı