NetSpeed mi, TurkNet mi?

Mikaela

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yakın zamanda taşındım ve Wi-Fi yenileyeceğim. Altyapılara baktığımda TurkNet'de 35Mbps, NetSpeed'de ise 37Mbps çekiyor. Yani kısaca hangisinden alırsam alayım 35Mbps'lik paketten almam gerekiyor. Sizce hangisinden alırsam çevrimiçi oyunlarda ping sorunum olmaz. Pek anlamıyorum bu konulardan. 2-3 senedir Türk Telekom kullanıyorduk ama 3 aydır gelip kurmadıkları için klasik baba inadı Türk Telekom'dan almıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kaç aydır internet sorunum var. En kısa sürede doğru şeyi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'in müşteri hizmetleri kötü. Netspeed'de ping sorunu olduğunu duymuştum fakat ping sorununu düzeltmişlerdir. Netspeed deneyin derim fakat eğer sorun yaşarsanız TürkNet'e geçebilirsiniz çünkü taahhüt yok.

TurkNet kullanıyorum şu an ben ama size tavsiyem ilk olarak NetSpeed denemeniz ve eğer NetSpeed kötü olursa sonra TurkNet'e geçmeniz. NetSpeed'de ping problemi olmazsa veya diğer şeyler kalırsınız.

TurkNet kullanıyorum şu an ben ama size tavsiyem ilk olarak NetSpeed denemeniz ve eğer NetSpeed kötü olursa sonra TurkNet'e geçmeniz. NetSpeed'de ping problemi olmazsa veya diğer şeyler kalırsınız.
Herkes böyle söylüyor ama bir daha değiştirme gibi bir fırsatım olmaz sanırım eve taşınalı 3 ay oldu evet ama hala her şey oturmuş değil maalesef...

Alt yapınız iyi ise istediğiniz ISS'yi seçebilirsiniz. Modeminizide iyi seçin çünkü ping sorunlarının %70'i modem kaynaklı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı