NetSpeed VDSL 1 aylık kullanılabilir mi?

kerb

Kilopat
Makaleler
1
19 Haziran'da Telekom ile olan sözleşmem bitiyor. Sokağıma Superonline boruları çekildi fakat hala kablolar döşenmedi. Olur da 19 Haziran'a kadar döşenmez ise NetSpeed'de VDSL'e geçip 1 ay idarelik onu kullanabilir miyim yoksa 3 ay beklemem mi gerekir tekrar ISS değiştirmek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom musteri temsilcisi misiniz? Diger firmalara bakip alinan hizi fiyata oranladigimizda pahali kalıyor. Ustelik saglikli bir ADSL hizmeti alamiyorum. Lutfen soruma cevap verecekseniz verin eger cevabini bilmiyorsaniz konuyu karistirmayin.

Evet Türk Telekom müşteri temsilcisiyim ve gayet uygun. Peki öyle olsun da herkes fiber kullanırsa özel kişilerin interneti yavaşlar o yüzden ADSL önermiştim ben çünkü fiberi sadece belirli bir makamdaki kişilerin kullanmasını uygun buluyorum.

Evet Türk Telekom müşteri temsilcisiyim ve gayet uygun. Peki öyle olsun da herkes fiber kullanırsa özel kişilerin interneti yavaşlar o yüzden ADSL önermiştim ben çünkü fiberi sadece belirli bir makamdaki kişilerin kullanmasını uygun buluyorum.
Sana ne kardesim benim fiber ihtiyacimdan ya da kullanacagim servisten? Ozel kisiden bana ne? Sana hesap vermek zorunda miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı