Netspeed ve TurkNet ücretsiz modem veriyor mu?

Ponette

Centipat
Bende 2.4GHz modem var ve 100Mbps internet almak istiyorum. Fakat 2.4GHz ile kablosuz 100Mbps alınmıyor galiba, yani modemi de değiştirmem gerek. TurkNet sanırım parayla satıyor, Netspeed ise ücretsiz modem veriyor. Netspeed'in verdiği modem 5GHz destekliyor mu?

Bende 2.4GHz modem var ve 100Mbps internet almak istiyorum. Fakat 2.4GHz ile kablosuz 100Mbps alınmıyor galiba, yani modemi de değiştirmem gerek. TurkNet sanırım parayla satıyor, Netspeed ise ücretsiz modem veriyor. Netspeed'in verdiği modem 5GHz destekliyor mu?

Hocam bütün firmalar modem verir ama faturanıza modem kullanım ücreti yansıtırlar veya aboneliğiniz iptal edince modeminizi alırlar.

Burada var olan modem iade edilmeden kullanılacaktır diyor. Şu an Türk Telekom kullanıyorum.
Turknet fiber aboneliklerde modemi ücretsiz veriyor. Hizmet aldığın süre boyunca ücretsiz kullanabiliyorsun.

Dosya Ekleri

• IMG_20221007_144614.jpg
    IMG_20221007_144614.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 25

Netspeed fiber altyapı 100Mbps kullanıyorum.
Ücretsiz modem ve 5GHz destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı