NetSpeed vs Millenicom

Evelyn

Kilopat
Daha fazla  
1 Yıldır TürkNet kullanıyorum başta çok memnundum ama son 2 aydır 80Mbps olan hızım 47Mbps'yi geçemiyor bu yüzden değiştirme kararı aldım VDSL kullanıyorum NetSpeed ve Millenicom altyapı testimde ikisinden de 63Mbps alıyor gözüküyorum. Bu 2 kampanyadan birisini seçmeyi düşünüyorum sizce hangisini seçmeliyim?

Dosya Ekleri

• MİLLe.png
    MİLLe.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 112
  • netspeed.png
    netspeed.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 107
Okuduğuma göre Millenicom'u tercih edebilirsiniz müşteri hizmetleri çok iyi. Hızları çok iyi. Sıkıntısı sadece başka bir operatöre geçmek istediğinizde sizi 2 hafta civarı oyalıyorlarmış.
Bunu bir sosyal üyesinin yazısından çıkardım. Memnunmuş kullandığı zaman.

1 Yıldır TürkNet kullanıyorum başta çok memnundum ama son 2 aydır 80Mbps olan hızım 47Mbps'yi geçemiyor bu yüzden değiştirme kararı aldım VDSL kullanıyorum NetSpeed ve Millenicom altyapı testimde ikisinden de 63Mbps alıyor gözüküyorum. Bu 2 kampanyadan birisini seçmeyi düşünüyorum sizce hangisini seçmeliyim?
Netspeed hem daha ucuz hem 1Mbps daha yüksek Upload veriyor. Bence ona geç. Zaten altyapı aynı.

Hat kötü zayıflama var. Kabloda ek varsa kesip baştan bağlayın. Mümkünse yeni bir CAT-6 kablo ile güncelleyin altyapınızı.

Şu an maksimum alabileceğiniz hız 50, ki onu da veremezler. 49 verdikleri halde hattınız sürekli kopmalar içerisinde. Stabil bağlantı için bu hatta en fazla 35 Mbps hız tanımlarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı