NetSpeed'e geçildikten sonra LoL'de ms arttı

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
İnternetim 30 Mbps pingim 6-7 ortalama olarak. Ama LoL girdiğim zaman ms 62 65 hep aşağı hiç düşmüyor bu neden oluyor? Eskiden Türk Telekom kullanıyordum, şimdi NetSpeed'e geçtim aynı alt yapıyı kullanıyorlar aslında neden 60 ms alıyorum?

Not: Türk Telekom kullanırken aldığım ms 19 21 arasıydı ve CS:GO'da 30 40ms alıyorum. İnanılmaz bir şey TR sunucusu daha çok ms verdirtiyor bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 86
  • Adsız.png
    Adsız.png
    82,6 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetim 30 Mbps pingim 6-7 ortalama olarak. Ama LoL girdiğim zaman ms 62 65 hep aşağı hiç düşmüyor bu neden oluyor? Eskiden Türk Telekom kullanıyordum, şimdi NetSpeed'e geçtim aynı alt yapıyı kullanıyorlar aslında neden 60 ms alıyorum?

Not: Türk Telekom kullanırken aldığım ms 19 21 arasıydı ve CS:GO'da 30 40ms alıyorum. İnanılmaz bir şey TR sunucusu daha çok ms verdirtiyor bana.
Lol kaynaklı diyebilirim. Tr sunucularının bakımını yapmıyorlar herhalde. Cs de 40 pingle oynayan ben bazen 120 sabit oynuyorum üstelik hızım hep aynı.

Türknet kullanıyorum her oyunda sabit 2ms alıyorum tavsiye ederim
Alt yapı yok
Lol kaynaklı diyebilirim. Tr sunucularının bakımını yapmıyorlar herhalde. Cs de 40 pingle oynayan ben bazen 120 sabit oynuyorum üstelik hızım hep aynı.
Normal değil bu ya sorun alt yapıda mı yoksa bende mi sorun var anlamadım

Riot a Ticket attım şimdi bakalım ne zaman cevap vericekler.

Valorant İstanbul serverinde 70+ ping alıyorum ama önceden 20-30 idi ve Alman serverlerinde 55 pingim var. Netspeed kaynaklı bir şey muhtemelen.

Valorant İstanbul serverinde 70+ ping alıyorum ama önceden 20-30 idi ve Alman serverlerinde 55 pingim var. Netspeed kaynaklı bir şey muhtemelen.
Bu arada ADSL kullanırken ping değerlerim normaldi sadece ADSL kullandığım için çok dalgalanıyordu ama dediğin gibi 20-30 civarıydı, VDSL e geçtikten sonra Valorant 70 pingin altına düşmedi.

Apex Legends oynarken yayın açmıştım 100-110 arası ping alıyordum 3000 bitrate veriyordum, işin garibi yayını kapattığımda da pingim aynıydı değişen bir şey olmadı, sen Apex Legends veya yurt dışı sunucusu bulunan herhangi bir oyun oynuyor musun oralarda ping değerlerin kaç?
Hayır oynamıyorum.

Geri
Yukarı