NetSpeed'e geçiș

TRgt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadașlar ben Türk Telekom 16Mbps tarifedeyim. Onumuzdeki ay taahhut bitiyor ve ben NetSpeed'e geçiș yapmak istiyorum. Aradigimda bana 16Mbps, ADSL 69Mbps VDSL hizmet alabilecegimi soylediler. Musteri hizmetleri nasıl acaba? Birkaç konudan okudum ama çalkantılı geldi bayağı. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dostum müşteri temsilcileri ve hizmetleri hakkında bilgi veremeyebilirim ama illaki NetSpeed olsun diyorsan bir kere daha düşünmeni tavsiye ederim çünkü şu an piyasada çok fazla internet sağlayıcı firma var ama sana tavsiye millenicom ve turknettir bu iki firmanın hizmetleri çok iyidir.

Dostum müşteri temsilcileri ve hizmetleri hakkında bilgi veremeyebilirim ama illaki NetSpeed olsun diyorsan bir kere daha düşünmeni tavsiye ederim çünkü şu an piyasada çok fazla internet sağlayıcı firma var ama sana tavsiye millenicom ve turknettir bu iki firmanın hizmetleri çok iyidir.
Türknet de ben gecerim dedikten birkac gun sonra fiyatı 85TL yaptı 😂

Dostum müşteri temsilcileri ve hizmetleri hakkında bilgi veremeyebilirim ama illaki NetSpeed olsun diyorsan bir kere daha düşünmeni tavsiye ederim çünkü şu an piyasada çok fazla İnternet sağlayıcı firma var ama sana tavsiye Millenicom ve turknettir bu iki firmanın hizmetleri çok iyidir.

Millenicom? Emin misiniz hocam birçok konuda dolandırıcı olduklarını okumuştum.

Millenicom'da, NetSpeed'de, TürkNet'de hepsini köküne kadar araştırdım. 10TL fark için kafamı yormak istemedim 3 gün önce 35 megabit 95TL Türk Telekom bağlattım. Hiçbir sıkıntı yok ping düşük 12 ay taahhüt ve SNR değerime baktım 30. bu da hattımın kalitesinin mükemmel olduğunu söylüyor ve kesilme ihtimali çok düşük İnternet'in. Siz de SNR değerinizi söyler misiniz, çünkü diğer servis sağlayıcısıyla anlaşıp İnternet kesilince Türk Telekom zorluk çıkarıyor sorunu çözmeniz için.

NetSpeed kullanıcısıyım. Eğer altyapınızda bir sıkıntı yok ise hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Müşteri hizmetlerine Facebook'tan bile yazarak ulaşabilirsiniz. Bir problemi yok. Eğer altyapımda sıkıntı yok diyorsanız gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Şimdiden hangi ISS'ye geçiyorsan hayırlı olsun.

NetSpeed kullanıcısıyım. Eğer altyapınızda bir sıkıntı yok ise hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Müşteri hizmetlerine Facebook'tan bile yazarak ulaşabilirsiniz. Bir problemi yok. Eğer altyapımda sıkıntı yok diyorsanız gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Şimdiden hangi ISS'ye geçiyorsan hayırlı olsun.
Tesekkur ederim :)
Millenicom'da, NetSpeed'de, TürkNet'de hepsini köküne kadar araştırdım. 10TL fark için kafamı yormak istemedim 3 gün önce 35 megabit 95TL Türk Telekom bağlattım. Hiçbir sıkıntı yok ping düşük 12 ay taahhüt ve SNR değerime baktım 30. bu da hattımın kalitesinin mükemmel olduğunu söylüyor ve kesilme ihtimali çok düşük İnternet'in. Siz de SNR değerinizi söyler misiniz, çünkü diğer servis sağlayıcısıyla anlaşıp İnternet kesilince Türk Telekom zorluk çıkarıyor sorunu çözmeniz için.
Snr degerim șu an 20 hat zayıflaması 5 download için. Degisiyor bu veriler kablomda sıkıntı oldugu icin ve ek var onu da degistiregegim.

Tesekkur ederim :)

SNR degerim șu an 20 hat zayıflaması 5 download için. Degisiyor bu veriler kablomda sıkıntı oldugu icin ve ek var onu da degistiregegim.

Sabit kalacaksa değeriniz iyiymiş, bu değerlerde pek sorun yaşamazsınız netspeed daha ucuz, millenicom veya netspeed alabilirsiniz veya turknet 75mbps alıp hızınızı 50 megabite sabitleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı