NetSpeed'e ön kayıtta sorulan detaylı sorular

zykloncx

Hectopat
Arkadaşlar benim Superonline taahhüdüm bitti, NetSpeed'e geçmeye karar verdim. Kendilerini aradım detay için, ön kayıt aldılar, belgeleri maille attılar, henüz bir belge imzalayıp göndermedim.

Şimdi bana eski kimlikten bir ton soru sordular, gerçekten işkillendim. Ekşi'de bir arkadaşa sordum, ona hiçbir şey sormamışlar. 0850 800 5 800 numarasını aramıştım, ön kayıt gibi bir şey yaptılar. Yani belge falan vermedim ama insan tırsıyor. Aynı numarayı tekrar arayıp biraz ağzını yokladım çaktırmadan (başka kişi ama falsosunu bekliyorum), normal gibi bir intiba aldım. Yine de cilt no seri no vs endişelendirmedi değil açıkçası. Bunu size de sormak istedim.

Ben Superonline'a sabit numaram ile geçmiştim ve avantajlı olduğu için telefon hizmetini de internet üzerinden alıyordum. NetSpeed ses hizmeti vs vermiyor. Diyorlar ki Superonline telefon ve internet faturasını ayırmazsa sabit hattınız gider. Superonline da aynı şeyi söyledi ancak ayıramadıklarını söyledi, çünkü telefonu internet üzerinden alıyormuşum. Bana açıkçası bu zorbalık gibi geliyor yani ben sana 20 yıllık sabit numaramla gelmişim, sana göbekten bağlı mıyım? Sal numaramı gideyim, Telekom belki bilir dendi. İş daha da karışacak diye korkuyorum, sizlere sormak istedim, teşekkürler.

Geri
Yukarı