"Neuv" virüsü nedir?

MehmetCanKaya

Hectopat
Bu virüs müdür nedir arkadaşlar? Norton üzerinde on binlerce kullanıcı tarafından kullanıldı yazıyor ve neuv bilmem ne virüsü diyor. PvP server oynadığım bir oyundan korsan olduğundan mıdır yoksa gerçekten trojan mı var?

1629487960217.png

Kaspersky temiz demişse doğrudur. Virüs algılayan çoğu program adını daha yeni duyduğum programlar. Kaspersky kullanıyorum gayet iyi ama sen herhangi bir virüs programı satın al veya demo (1 aylık sürümü) indirip sistemi tarat. NOT: Eğer keylogger veya başka bir virüs dosyaların kopyasını oluşturup saklamış ise bunu bulması zor bu yüzden orijinal sürüm satın almanı tavsiye ediyorum. En azından kendini virüslerden korumuş olursun. SORUNUN CEVABI: Hayır virüs değil

Artı -4 Eksi
Kaspersky temiz demişse doğrudur. Virüs algılayan çoğu program adını daha yeni duyduğum programlar. Kaspersky kullanıyorum gayet iyi ama sen herhangi bir virüs programı satın al veya demo (1 aylık sürümü) indirip sistemi tarat. Not: Eğer keylogger veya başka bir virüs dosyaların kopyasını oluşturup saklamış ise bunu bulması zor bu yüzden orijinal sürüm satın almanı tavsiye ediyorum. En azından kendini virüslerden korumuş olursun. Sorunun cevabı: Hayır virüs değil.

Orijinal Norton var bende. Neuv. Bir şeyeli bir risk buldu ama on binlerce kullanıcı tarafından kullanıldı yazıyor mesela. KO PvP server oynuyorum acaba diye düşündüm oyun orijinal olmadığı korsan olduğu için mi verdi problemi yoksa gerçekten sorunlu olduğundan mı emin olamadım.

Knight Online'ı neden korsan yüklüyorsunuz? Oyun Steam'de bedava sanırım.

PvP server oynamak istedim normal oyunda para ya da yıllarınızı vermek yerine direk PvP yapabildiğiniz bir server. Canlı 25 bin oyuncusu var normal KO sayısının neredeyse 3 katı diyebilirim. Kaspersky vs. virüs bulmadı gözüküyor güvenebilir miyim sizce?

Hocam en tehliklei virüsleri web sitelerinden yapılan çerezleri siteye girer girmez başlayan indirmeleri durdurabilen ve de keyloggeri 2.5 dakikada silişini canlı canlı izlediğim bir antivirüsdür Kaspersky. Diğer antivirüsleri hiç kullanmadım ancak güvenebilirsiniz yine de sisteminizi kullandığınız antivirüsle tarayın. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı