New World alınır mı?

Selam arkadaşlar, aramızda New World oynayan arkadaşlar var ise alınır mı? Bu türe ilk defa girecek biri kolay bir şekilde alışabilir mi? Tek kişi oynamaya müsait mi? Çok ağır İngilizce istiyor mu?

Tek kisi oynaman zor.
İngilizce gerekiyor mu eh işte, ama dungeon yaparken gerekli Türklerle beraber oynarsın o sorunda ortadan kalkar ya da kendını zorlayıp İngilizce öğrenmene sebep olur.

Oyunu 1 hafta önce satın aldım ve sadece işten eve geldiğimde oynama imkanı bulmama rağmen 40 saati aşmış durumdayım. Daha önce Silkroad, Knight Online VB birkaç oyun daha oynamıştım bu türden. 40 saat oynamama rağmen oyuna dair hiçbir şey bilmiyor sayılırım, fakat bu türe ilgi duyuyorsan kesinlikle tavsiye edebilirim. Eksikleri, kendini geliştirmesi gereken özellikleri elbette mevcut, ama oyun içinde ki çeşitlilik o kadar fazla ki sırf farklı meslek ve yetenek gruplarını denemek bile insana yüzlerce saat bu oyunu oynatır eminim.

Oyun iyi gibi ama ben de kararsızım girme konusunda. Geçen hafta server sorunu yüzünden iade ettim. Şimdi düzelttiler ama emin olamıyorum...

Bir tık haterlik seziyorum sizden hocam. İlk günlerden ne bekliyorsun? Adamlar ilk haftadan sorunları çözmeye ve yeni içerik yüklemeye başladılar.
Hayır haterlık yapmıyorum.Koskoca Amazon bir oyun yapıyorsa serverına 2000 kişi koymayacak.Elbette sorunlar olmuştur,bu ayrı ama.Zaten hype'ı da bitiyor,WoW killer diyorlardı bir de :D

Amazon şu an dünyanın en değerli şirketi,onu da hatırlatayım.

Geri
Yukarı