New World Batıyor mu?

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar forumlarda çok fazla kişi haksız yere ban yediğini, özellikle klan savaşlarından önce karşı klanın çoklu raporla banlattığını söylüyor. Bunun gibi oyun içeriğinin yetersiz olduğunu söyleyenlerde var. Sizce New World alınır mı yoksa bundan 2 ay sonra falan unutulacak bir oyun mu?

Arkadaşlar forumlarda çok fazla kişi haksız yere ban yediğini, özellikle klan savaşlarından önce karşı klanın çoklu raporla banlattığını söylüyor. Bunun gibi oyun içeriğinin yetersiz olduğunu söyleyenlerde var. Sizce New World alınır mı yoksa bundan 2 ay sonra falan unutulacak bir oyun mu?
Bende indirimlerde almayı düşünüyordum. Değmezz ya hocam o kadar kasılma felan oyuna yapılan yorumların haklılık payının fazla olmasından dolayı vazgeçtim. Balon gibi bir hevesti patladı gitti vakit kaybı.

New World gereksiz derecede fazla beklenti yarattı. Ancak bunun sebebi oyunun çok iyi olması değildi. Piyasadaki MMORPG'lerin bir kısmının kötü olması, eskiden iyi olanların da kötüye doğru gitmesinden dolayı insanlar "acaba" dedi. Oyun ciddi anlamda içerik açısından boş, end-game denen kavramın içi hiç doldurulmamış, karakter gelişimi açısından da vasat durumda. İyi bile dayandı bu kadar. Bu noktadan sonra kemik kitlesi ile ilerleyecektir. Yeni oyuncu çekmesi zor gibi.

New World bir hype etkisiyle pohpohlanıp oyun içi hatalarla, optimizasyon sorunlarıyla, dengesizce uygulanan güncellemelerle batmayı geçiyorum öldü bile... Bu saatten sonra kademe kademe oyuncu kaybetmeye ve fiyatı düşmeye devam edecektir. Oyuncu sayısı ciddi oranda azalınca da Amazon Prime üyelerine ücretsiz sunularak son çivisi çakılacaktır.

Geri
Yukarı