New World farklı çar açma kısıtlaması gibi bir şey var mı?

teeemoooo

Decapat
Öncelikle 2 tane sorum olacak. Birincisi sanırım bir serverda 20 level üstü bir karakteriniz varsa diğer serverlara geçiş zor oluyormuş. Dolayısıyla ben bir sürü çar açıp, 20 level olmadan önce silip tekrar aynı serverda oynuyorum. Farklı çar açma kısıtlaması gibi bir şey var mı? İkinci sorum ise, oyun başı faction gibi bir seçim oluyormuş lakin ben hep bir yerlere random atıldım. Başta benim seçmem gerekmiyor mu? Yanlış biliyorsam affola.

20 level üstü olunca asıl transfer olabiliyorsunuz öyle bir söylem vardı emin değilim. 2 adet karakter sınırı var, silip yenisini açabiliyorsunuz.

Faction seçimi ise birkaç görevden sonra geliyor. Yaklaşık 10 levelde, başladığınız yerin hangi faction olması önemli değil istediğinizi seçebiliyorsunuz. 60 günde bir faction değişme hakkınız oluyor.

1. Level farketmeksizin diğer server'a geçiş zor değil hiç olmuyor. Çünkü şimdilik öyle bir seçenek bulunmuyor. Hatta ilk açılan server'lara sıfırdan karakter açma şansı bile tanınmıyor. İleride karakter transferi ve eski server'lara karakter açabilme izni bekleniyor. Yakında gelir büyük ihtimal.

2. Hangi faction'ı seçeceğin sana bırakılan bir karar. Random atılma gibi bir durum söz konusu olamaz. 3 tane faction bulunuyor, bir tanesini seçmen gerekiyor. Faction seçme görevini yaparken büyük ihtimal anlamadan bir tanesini seçmiş bulundun. Faction değiştirebilme seçeneği var fakat değiştirdikten sonra bayağı uzun bir süre tekrar değiştirilmiyordu diye biliyorum. Faction değiştirmediğim için tam yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı