New world isimli oyun için ekran kartı önerisi

Bütçe
0-2000

Lucio

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Sistemi bayağı önceden toplamıştım ekran kartını değiştirmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Oynamak istediğim oyunun minimum ve önerilen gereksinimlerini buradan bulabilirsiniz. Benim sistemim ise:

İşlemci: AMD FX8300 eight Core Processor.
Anakart: MSI 990FXA-GD65
RAM: 16 GB DDR3.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series.

Sistemimin en zayıf noktasının ekran kartı olduğunu düşünüyorum. Diğer parçalar içinde öneriniz olursa onları da dinleyebilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Sistemi bayağı önceden toplamıştım ekran kartını değiştirmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Oynamak istediğim oyunun minimum ve önerilen gereksinimlerini buradan bulabilirsiniz. Benim sistemim ise:

İşlemci: AMD FX8300 eight Core Processor.
Anakart: MSI 990FXA-GD65
RAM: 16 GB DDR3.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series.

Sistemimin en zayıf noktasının ekran kartı olduğunu düşünüyorum. Diğer parçalar içinde öneriniz olursa onları da dinleyebilirim :)
Hocam o bütçeye sistemi tamamen değiştirmek, Türkiye ekonomisinde imkansız. Öyle bir hale geldi ki artık o paraya mouse, klavye var. Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı alırsanız en azından size gündelik oynadığınız oyunlarda da rahat ettirecektir.

Ekran kartı veya diğer parçalar için bütçen nedir?

4 bine kadar çıkabileceğimi düşünüyorum.

Hocam o bütçeye sistemi tamamen değiştirmek, Türkiye ekonomisinde imkansız. Öyle bir hale geldi ki artık o paraya mouse, klavye var. Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı alırsanız en azından size gündelik oynadığınız oyunlarda da rahat ettirecektir.

Evet, haklısınız. Sistemi değiştirmek istemiyorum zaten sadece ekran kartımı biraz güçlendirerek en azından Very Low ayarlarda oynayabilmek istiyorum :)

Hocam o işlemciye takabileceğiniz en güçlü ekran kartı ya 1050Ti olur ya 1650. Eğer PSU ek 6 veya 8 pin çıkış varsa AMD kartlara da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı