Newegg alışveriş deneyimleri

Pc.meraklisi

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Newegg'den alışveriş deneyimi olan var mı aranızda? Ekran kartı ile birkaç bileşen almayı düşünüyorum. Newegg ya da Amazon Prime'dan da olabilir. Varsa deneyimleriniz aktarırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bende laptop almayı düşünüyorum black fridayda ama gumrukle ilgili kaygılarım var onlar sepette bir miktar vergi alıyorlar ama ters bir gümrük çalışanına gelirsem ne yapacağım bilmiyorum

Amazon'dan çok alış-veriş yaptım baya başarılı. Newegg'i öğrenmek için küçük bir alış-veriş yaptım sadece. Mantık tamamen aynı. Fakat Newegg, gümrük ücretlerini Amazon'a göre daha yüksek kesiyor. Pek geri de iade etmiyor kalanı Amazon gibi.

Amazon'dan çok alış-veriş yaptım baya başarılı. Newegg'i öğrenmek için küçük bir alış-veriş yaptım sadece. Mantık tamamen aynı. Fakat Newegg, gümrük ücretlerini Amazon'a göre daha yüksek kesiyor. Pek geri de iade etmiyor kalanı Amazon gibi.
Ama baktığım laptoplar amazonda çok daha pahalı black fridayda almayı dusunuyom onların kestiği gümrük ücreti yetermi takılmaması için ?

Painkiller dostum amazondan alışverişi amazon prime'dan mı yaptın?Yurtdışı alışveriş yaptığım oldu aliexpress'den küçük çaplı şeyler,ama şimdi toplayacağım pc için amazon yada neweggden ekran karti ve birkaç bireşen,çevrebirimi almak istiyorum black friday döneminde bilhassa.Deneyimini paylaşırsan sevinirim.

@Hicabi aynen ikisini de gör öyle karar ver. Hayır sadece klavye üzerinde o Türkçe karakterler olmaz. Windows yine Türkçe yükleyebilirsin dil seçeneklerinden.
@Pc.meraklisi Amazon.US, Amazon.de, Amazon.TR ve Amazon.UK üzerinden yaptım ben. Öncelikle ürünün Türkiye'ye gönderildiğinden emin olmalısın. Eğer gönderiliyorsa zaten senden gümrük ve kargo bedelini otomatik kestiği için hiç uğraşmıyorsun. Direkt kapına kadar geliyor ürünler. Hatta şu sıralar baya kısa zamanda gelmeye başlıyor.

Geri
Yukarı