Newegg sitesinde 6500XT satışa sunuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
6000 liraya çıkar deyip patlayınca, çirkinleşmeye başladınız. Asıl kompleks burada sizde.
Kendi attığın linkteki ürünün fiyatının 6000 TL olması dışında sorun yok. Ayrıca 3300 TL'ye de kimse alınmaz gibi bir yorumda bulunmadı. Geldin durduk yere resmen sataşmak için bizim mesajlarımızı alıntılayıp şöyle bildim şöyle yaptım kahin oldum falan havalarındasın. Anladık tamam.

Kendi attığın linkteki ürünün fiyatının 6000 TL olması dışında sorun yok. Ayrıca 3300 TL'ye de kimse alınmaz gibi bir yorumda bulunmadı. Geldin durduk yere resmen sataşmak için bizim mesajlarımızı alıntılayıp şöyle bildim şöyle yaptım kahin oldum falan havalarındasın. Anladık tamam.
Maalesef @redmaner mesaj sayısını artırmaya çalışıyor hocam, ondan böyle yapıyor.

Bulundu. Mesajları oku gör.

Ayrıca attığım linke girip ülkeni Türkiye ayarlamak senin suçun. benim attığım link 199 dolarlık karttı. Sen kendine göre ülkene sipariş etme fiyatını görmüşsün.

Gir, bölgeni ayarla, düzgün fiyatı gör.
Maalesef @redmaner mesaj sayısını artırmaya çalışıyor hocam, ondan böyle yapıyor.
Senden 6 yıl daha eski üye olmam dışında sıkıntı yok.

Dünkü çocuksun forumda bu bakış açısıyla :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı