Newegg sitesinde 6500XT satışa sunuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

redmaner

Kilopat
Daha fazla  
Amerika'da Newegg sitesinde 199 dolarlık MSRP (tavsiye edilen fiyat) ile satışa çıkan kartlar olmuş. Bu çok sevindirici. Evet stokları bitmiş ama yine de alanlar olmuş.

Yarıca halen daha eğer 280 dolar verirseniz daha iyi soğutuculu üst modelleri alabiliyorsunuz. Onların stoğu da bitmemiş.

Neden? Bence gayet güzel.
5300 TL'ye GTX 1650 performansı satın almanın nesi güzel? Resmen mining amaçlı çıkartılmış oyuncular için süper ötesi gereksiz bir kart.

OUT OF STOCK
250-300 dolardan çıkış yapması çok güzel olmuş.
Bu model biraz abartı ama 300 dolara alınabilir.
Sözümü geri alıyorum, incelemelere baktım bu kadar kötü olacağını beklemiyordum.
AMD RX 6500 XT is Worse Than 2016's GPUs_ Benchmarks vs. GTX 1060, 970, 960, & RX 580 17-19 sc...png

GTA5 değerleri

5300 TL'ye GTX 1650 performansı satın almanın nesi güzel? Resmen mining amaçlı çıkartılmış oyuncular için süper ötesi gereksiz bir kart.
Aksine tam da oyuncular için çıkartılmış bir kart.

bir kere bu kart mining yapılamayan bir kart. 4gb ram ile etherium kazılamıyor.

Amd bile isteye kırpmış kartı ki oyuncular alsın ve minigciler rahat bıraksınlar kartı.

Yalnız kart 4 GB. En çok kazanç getiren Ethereum'u kazamıyor. Ayrıca 1650'den daha güçlü.

Sözümü geri alıyorum, incelemelere baktım bu kadar kötü olacağını beklemiyordum.Eki Görüntüle 1275018
GTA5 değerleri
şu an çıkan incelemeler büyük ihtimalle son çıkan radeon software update'ini almadan yapıldı.

Dolayısıyla kartın performansı biraz düşük çıkıyor bazı oyunlarda.

Ancak şu anda bile 1650'den çok daha iyi ve büyük ihtimalle daha bulunabilir olacak.

5000 lira 1650'ye vermekten kat kat daha iyi tercih.

Hele 200 dolara alınabilirse resmen bedava

Bir donanıma sadece ucuz diye, cebinize uygun fiyatı var diye iyi demekten vazgeçmelisiniz. Daha fazla yorum yapmayacağım. Gayet kötü bir kart. 6500 XT ama 5500 XT'den güçsüz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı