Newegg ve Amazon nasıldır?

Buyurun sorabilirsiniz. Amazon Yurtdışı'ndan mousepad aldım.

Amazon.com (global) olabilecek en güvenilir platform. Şu ana kadar ne garantiyle ne de iadeyle ilgili en ufak bir sıkıntım olmadı. Newegg ile ilgili bilgim yok.

Hem Amazon hem Newegg son derece güvenilir ve çok kaliteli firmalardır. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Sizden alınacak son ücret ödeme sayfasında yazan ücrettir onu ödedikten sonra tek bir kuruş dahi ödemezsiniz kapınıza kadar gelir.
Bilgisayar alacağım ekşi sözlükte falan yazılanlarda şey yazıyorda vergi vs. Lerden bir sürü ekstra ödeme alıyorlar doğru mudur patron?
Her site alır ancak Amazon ve Newegg o vergileri ödeme sayfasında alıyor.

Amazon Amerika'dan alışveriş yaptım. Gayet normal bir alışverişti, tek farklılığı biraz uzun sürmesi. Ne gibi bir şey bekliyorsunuz?

Bilgisayar alacağım herhangi bir problem yaşamam değil mi ödemeyi yaptığımda vergi dahil mi oluyor yoksa sonradan mı ödüyoruz onu.

Bilgisayar alacağım herhangi bir problem yaşamam değil mi ödemeyi yaptığımda vergi dahil mi oluyor yoksa sonradan mı ödüyoruz onu.
Her şeyi tek seferde ödüyorsunuz. Gümrük ile ilgili hiç bir bilgim yok, benim direkt elime ulaştı. Kulaklık sipariş etmiştim.

Hem Amazon hem Newegg son derece güvenilir ve çok kaliteli firmalardır. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Sizden alınacak son ücret ödeme sayfasında yazan ücrettir onu ödedikten sonra tek bir kuruş dahi ödemezsiniz kapınıza kadar gelir.

Her site alır ancak Amazon ve Newegg o vergileri ödeme sayfasında alıyor.

Bir bilgisayar alacağım sizce Newegg'den mi almalıyım Amazon'dan mı almalıyım?
Amazon.com (global) olabilecek en güvenilir platform. Şu ana kadar ne garantiyle ne de iadeyle ilgili en ufak bir sıkıntım olmadı. Newegg ile ilgili bilgim yok.

Ürünümün gümrükte takılması gibi bir sorun yaşamam değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı