Neweggbusiness.com güvenilir mi?

Her şey için teşekkür ederim. Konu kilit.
Önemli değil hocam. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, istediğiniz zaman etiketleyebilirsiniz. :)

Bir de neden kızgın attınız? Anlayamadım da. 😀

Ek olarak, aşağıdaki linkteki siteyi kullanın. Ürünü aradıktan sonra "Sold by Newegg" yazısını bulup işaretleyin. Bu, size Newegg'in sattığı ürünleri gösterecektir. Yani güvenle alabilirsiniz, vergiler dahildir. :) Bir sorunuz olursa bana veya rahatsız olmuyorsa @Yiğit KAMURAY hocama etiket atabilirsiniz.

Önemli değil hocam. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, istediğiniz zaman etiketleyebilirsiniz. :)

Bir de neden kızgın attınız? Anlayamadım da. 😀

Ek olarak, aşağıdaki linkteki siteyi kullanın. Ürünü aradıktan sonra "sold by Newegg" yazısını bulup işaretleyin. Bu, size Newegg'in sattığı ürünleri gösterecektir. Yani güvenle alabilirsiniz, vergiler dahildir. :) bir sorunuz olursa bana veya rahatsız olmuyorsa @Yiğit KAMURAY hocama etiket atabilirsiniz.

Gerçekler acı geldi. :D o ifade size değil. Trendyol internet sitesi üzerinden satın aldım. (2753.83TL) https://www.technopat.net/sosyal/konu/asus-rog-strix-helios-casa-2753-83tl.1469126/

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı