Newegg'de RX 6500 XT 4553TL!

Gigabyte global garanti yapıyor kendi sitesinden ama ne kadar arkalarında duruyorlar bilgim yok.
Hocam ona pek güvenilmez. Gigabyte'ın Twitter hesabı bana global garantinin olmadığını söyledi ekran kartlarında. Geçmiş gönderilerinizde global garanti olduğunu paylaşmışsınız dedim o zamanı kapsayan bir kampanyaydı dediler. Gigabyte'ın da Aorus'un da global garantisi yok diyebiliriz. Yine de alacak arkadaşlar araştırsın. EVGA harici global garanti benim bildiğim kadarıyla yok ekran kartlarında.

Hocam ona pek güvenilmez. Gigabyte'ın Twitter hesabı bana global garantinin olmadığını söyledi ekran kartlarında. Geçmiş gönderilerinizde global garanti olduğunu paylaşmışsınız dedim o zamanı kapsayan bir kampanyaydı dediler. Gigabyte'ın da Aorus'un da global garantisi yok diyebiliriz. Yine de alacak arkadaşlar araştırsın. EVGA harici global garanti benim bildiğim kadarıyla yok ekran kartlarında.
Evet sosyal medya hesaplarından sürekli çelişkili cevap veriyorlar ama iki gün önce başka bir forumda global garantiye kayıt ettirildiğini gördüm.
Bu karta denk nvidia kartı nedir ?
GTX1650 Super denilebilir.

1650S gücünde ve sıfır olarak düşününce alınabilir gibi. Ancak bu kartı alacak arkadaşların umarım PCI 4.0 destekleyen ekran kartı vardır, yoksa PCI 3.0 yüzünden göz ardı edilemeyecek kadar performans kaybı söz konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı