Newegg'den RTX 3070 laptop önerisi

Bütçe
19000
Amazondan alın hocam, newegg garanti vermiyor size amazon ise 2 yıl para iade garantisi veriyor. Zaten amazon daha ucuz.

Bozulunca garanti falan kalmıyor yurt duşında aldığın için.
Apple ve asus hariç hiçbirinin ulusal garantisi yoktur
Bir şey bilmediğiniz halde konuşmak konusunda niye bu kadar ısrarcısınız? Amazon müşteri hizmetlerini arayıp kendilerinin hiç bir şey bilmedikleri konusunda uyarayım o zaman çünkü hangi amazon sitesi ile konuştuysam bana 2 yıl para iade garantisinin olduğunu söylediler. Lütfen bilmediğiniz konulara atlamayın.
Ağzı olan konuşuyor arkadaş valla sinirleniyorum böyle konularda, elinin altında internet var 2dk araştırma yapmıyor gelip burada laf ediyor.

Hocam zaten buluyorum ama 500 dolar da ekstra ödeme istiyor. Yoksa Blade'ler ROG STRIX'ler çokk var ama ekstra 500 dolar yazıyor.
Ekstra 500 dolar muhtemelen onun vergisi ve kargo ücretidir hocam, onları ödemeden zaten getiremezsiniz yasal yollarla.
Bütçeniz ne kadar ona göre ben size atayım.

Ekstra 500 dolar muhtemelen onun vergisi ve kargo ücretidir hocam, onları ödemeden zaten getiremezsiniz yasal yollarla.
Bütçeniz ne kadar ona göre ben size atayım.
2200 dolar, şu anda ROG Strix G15 RYZEN 9 RTX 3070 1740 dolar ekstra 500 dolar yazıyor işte. 2200 dolar falan oluyor yaklaşık. Şu an onu almayı planlıyorum.

2200 dolar, şu anda ROG Strix G15 RYZEN 9 RTX 3070 1740 dolar ekstra 500 dolar yazıyor işte. 2200 dolar falan oluyor yaklaşık. Şu an onu almayı planlıyorum.
Hocam usa sitesinden almayın bence, kargolama süreci çok kötü, iade ederken işkence çekebilirsiniz. Aramex diye bir firma ile çalışıyorlar ve kargo uçakları Türkiye ye gönderim yapmıyor THY uçuşu bekliyorlar çok uzun sürüyor ama diğer amazon siteleri(Fransa, İtalya, Almanya, İngiltere, İspanya) 1 Günde Türkiye ye giriş yapıyor.
Bu ürün şuan indirimde ama stokta olup olmadığı konusunda emin değilim.
17 ekran gayet güzel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı