Newtonun hareket yasaları projesi nasıl yapılır?

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Konu Newton'un hareket yasaları. Nasıl yapacağımı bilmiyorum, kurallar şu şekilde; en az 6-7 sayfa yazı kaynakça ve yeterli seviyede görsel ve son olarak kapak. Dosyaya yapacağım ve hiçbir bilgim yok internete yazdığımda 1 sayfa anca gelebilecek kadar bilgi var. Bana 2-3 adet güzel ve anlaşılır şekilde bulabilirseniz kaynak ve nasıl yapacağım hakkında bilgi vermeniz. Mesela ben nasıl 7 sayfa yazıyı çizgisiz kağıda yazacağım nasıl kaydırmadan yazarım bunun cevabını da verebilirseniz çok mutlu olurum.

Bu sizin ödeviniz olduğu için yardım etmemiz doğru olmaz. Araştırmanız lazım.

Çizgisiz kağıt yazma taktiği olarak çizgili kağıdın tüm satırlarını çizin koyu bir renkle. Ardından altına koyun düz kağıtın. Silik bir şekilde gözükür. Bu şekilde düz yazabilirsiniz.

Bu sizin ödeviniz olduğu için yardım etmemiz doğru olmaz. Araştırmanız lazım.

Çizgisiz kağıt yazma taktiği olarak çizgili kağıdın tüm satırlarını çizin koyu bir renkle. Ardından altına koyun düz kağıtın. Silik bir şekilde gözükür. Bu şekilde düz yazabilirsiniz.

Yeterli kaynak bulamadığım ve rahat, daha güzel şekilde nasıl yapılabilir diye sormuştum aslında belki birinden iyi bir tavsiye gelir diye, bu dediğini yapacağım sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı