Nexus 5 manyetik kılıf kilit ekranı sorunları

gokselcelikli

Hectopat
Daha fazla  
Beyler 2-3 hafta önce sıfır Nexus 5 aldım. Teknosa'dan bide bunun manyetik kılıfı varmış onuda aldım telefonun manyetik kapaklı kılıfı kapağını kapatınca kilidi kapatıyor kapağını açınca kilidi açıyor ve bugün bir sorunla karşılaştım elimi telefonun ekranın üstündeki sensöre götürünce telefonun ekranı kapanıyor elimi oradan çekince ekran geri geliyordu ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş o sansür bölümünden başka bir yere götürürsen bir sorun olmaz. Akşamları zaten telefon o bölümü devre dışı bırakır.

Yani şöyle bir şey bu sistem. Mesala telefonunuzu dışarıda güneşe yakın bir ortamda kullanıyorsunuz. Telefon otomatik onu algılayıp batarya yerine biraz daha ekran parlaklığını güneş enerjisinden çekiyor. Böylece batarya daha fazla sürüyor.

Yani şöyle bir şey bu sistem. Mesala telefonunuzu dışarıda güneşe yakın bir ortamda kullanıyorsunuz. Telefon otomatik onu algılayıp batarya yerine biraz daha ekran parlaklığını güneş enerjisinden çekiyor. Böylece batarya daha fazla sürüyor.
Kardeşim peki manyetik kapak kullanmamı tavsiye çünkü çok açıp kapatıyorum sensör bir sıkıntı çıkarır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı