Nexus telefonlarda font değiştirme

Waltz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.
Nexus 5 bir cihaz var elimde.
Ben bu telefonun yazı fontunu değiştirmek istiyorum fakat font yok. Ayarlarda, ekran kategorisinde sadece yazı boyutu var.
Google play'de falan yok mudur? Veya sizin bildiğiniz bir şeyler? Yardım ederseniz sevinirim.

Ekran yazı fontunu değiştir'e tıklarsanız size Google Play Store'a yönlendirir ve farklı yazı fontları indirip kullanabilirsiniz . Samsung'ta cihazlarda böyle .

Teşekkür ederim ilgin için fakat sen kullandın mı? Yani herhangi bir sorun yoktur umarım. Root istiyor genelde bu tür uygulamalar.

Teşekkür ederim ilgin için fakat sen kullandın mı? Yani herhangi bir sorun yoktur umarım. Root istiyor genelde bu tür uygulamalar.

Şuan kullanmaktayım, hiçbir sorunu yok. Ama sanırsam 1 saat'de 3 tane font indirebiliyorsunuz. Yani seçimlerinizi güzel yapın. Evet ROOT istiyor, ben Cyanogen 11 kullanıyorum, o yüzden rahatça kullandım uygulamayı. :)

Şuan kullanmaktayım, hiçbir sorunu yok. Ama sanırsam 1 saat'de 3 tane font indirebiliyorsunuz. Yani seçimlerinizi güzel yapın. Evet ROOT istiyor, ben Cyanogen 11 kullanıyorum, o yüzden rahatça kullandım uygulamayı. :)
Kolay gelsin hocam. Nexus 4'e en kolay yoldan nasıl root atarız birde cyanogenmod'dan memnun musunuz sanal tuşlar yok oluyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kolay gelsin hocam nexus 4'e en kolay yoldan nasıl root atarız birde cyanogenmod'dan memnun musunuz sanal tuşlar yok oluyor mu ?

Nexus 4'e neden Cyanonen kurasınız ki? Zaten telefonunuzda saf Android var. Ben S3 Mini kullanıyorum, Samsung'un şarjı mahveden arayüzü için Cyanogen kurdum. Sanal tuşlar kaybolmuyor, bende sanal tuş yok ama kayboldumor rahat olun yani. Ama kurmanıza gerek yok, tamamen aynı yani. Hatta Nexus 4'ün kendi işletim sistemi daha iyi. :)

1PazOY.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı